ממשלת איטליה מעניקה מעל 100 טירות בחינם - עם כוכבית אחת

 | 
ארץ המגף
ממשלת איטליה תמסור יותר מ-100 טירות היסטוריות, בתי חווה ומנזרים ללא כל תשלום במאמץ להפיח חיים חדשים במבנים הציבוריים שלהם. תחת תכנית חדשה בשם "תכנית התיירות האסטרטגית" חשפה הממשלה כי תציע 103 מבנים עתיקים ליזמים שיוכלו להבטיח לשפץ ולהפוך את המבנים ליעדים תירותיים.
הנכסים הנטושים ממוקמים לאורך שמונה מסלולים היסטוריים העוברים ברחבי המדינה, ובתוך האיים הסמוכים סיציליה וסרדיניה. התקווה היא שהיוזמה תיצור מתקנים ותשתיות חדשים עבור מאות המטיילים, הרוכבים והצליינים העוברים במסלולים הללו מדי שנה.
"הפרויקט יקדם ויתמוך בהתפתחות של התיירות שכיום דועכת. המטרה היא שמבנים פרטיים וציבוריים שכבר אינם נמצאים בשימוש יהפכו למתקנים עבור צליינים, מטיילים, ורוכבי אופניים" כך נמסר על ידי רוברטו רגיו מאגף נכסי המדינה.
התכנית, אשר זכתה לגיבוי של שר התיירות האיטלקי, דורש מהמועמדים להגיש תכנית שמתארת כיצד הם מתכוונים להפוך את המבנה שבחרו לאתר תיירותי. ייתכן והעדיפות תהיה עבור מועמדים מתחת לגיל 40.
מועמדים שייבחרו יקבלו את הזכויות לנכס למשך 9 שנים עם אופציה להאריך את הזכויות ל-9 שנים נוספות. הדד-ליין להגשת מועמדות הינו ה-26 ליוני השנה, והציפייה שהעבודה תחל עד הקיץ הבא.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה