ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

הפיספוס הנדיר של גולדמן זאקס - המניה נופלת 4%

גולדמן זאקס, צילום: Getty images Israel
לאחר שענקים פיננסים אחרים כמו וולס פארגו, ג'י.פי. מורגן וסיטיבנק כבר דיווחו בשבוע שעבר, בנק אוף אמריקה (סימול: BAC) וגולדמן זאקס (סימול: GS) פרסמו היום את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון. בנק אוף אמריקה עקף את התחזיות המוקדמות של האנליסטים, ומנגד, גולדמן זאקס פיספס את התחזיות - באופן נדיר - גם ברווח וגם בהכנסות, והמניה יורדת 4.2% בפתיחת המסחר.
הפיספוס הגדול של גולדמן זאקס מגיע מה-Fixed Income trading. בעוד שהבנקים ג'י.פי מורגן ובנק אוף אמריקה רשמו עלייה של 17% ושל 29% בהתאמה לעומת אשתקד, גולדמן זאקס לא רשם כלל שינוי. אם לא די בכך, במסחר במניות גולדמן פיספס ב-6% את הקונצנזוס, כשמנגד בנק אוף אמריקה רשם עלייה של 7%.
בנק אוף אמריקה - בשורה התחתונה, הרווח הנקי עלה מ-3.47 מיליארד דולר ברבעון הראשון של 2016, לרווח של 4.86 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017. הרווח למניה הסתכם ב-41 סנט - מעל  לתחזיות האנליסטים לרווח של 35 סנט למניה. מדובר ברבעון השלישי ברציפות בו הבנק מציג עלייה ברווחים.
בשורה העליונה, ההכנסות עלו מ-20.7 מיליארד דולר בתקופה המקבילה ב-2016, להכנסות של 22.25 מיליארד דולר ברבעון הראשון של השנה - מעל צפי האנליסטים להכנסות של 21.6 מיליארד דולר. הכנסות הבנק מפעילות מסחר קפצו ב-22.5% ל-4.02 מיליארד דולר.
גולדמן זאקס - בנק ההשקעות רשם רווח ל 5.15 דולרים למניה, מתחת לתחזיות של קונצנזוס האנליסטים לרווח של 5.31 דולרים למניה. בשורה העליונה ההכנסות הסתכמו ב-8.02 מיליארד דולר, גם כן מתחת לתחזיות המוקדמות שצפו הכנסות של 8.37 מיליארד דולר. בתוך כך, גולדמן זאקס הוסיף 50 מיליון מניות לתכנית הרכישה העצמית של מניות, והעלה את הדיבידנד מ-65 סנט ל-75 סנט למניה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה