יצרני הרכבים בארה"ב מתכוננים: "זה הולך להיות קיץ תחרותי במיוחד"

על פי Autodata Corp המכירות של המכוניות "הקלות" (משקלן לא עולה על 3.5 טון) קפצו ב-8.2% בחודש מאי האחרון זאת לעומת התקופה המקבילה אשתקד
 | 
מכונית
לאחר שבשנים האחרונות יצרני המכוניות הגיבו באיטיות לתחילת הקיץ אשר מביאה איתה בשורה של קנייה לשוק הרכבים, השנה יצרני הרכבים מוכנים מתמיד.

על פי Autodata Corp המכירות של המכוניות "הקלות" (משקלן לא עולה על 3.5 טון) קפצו ב-8.2% בחודש מאי האחרון זאת לעומת התקופה המקבילה אשתקד. כמו כן, ביחס ל-2012 חלה עלייה של 7.3% במכירות הרכבים בסה"כ. מהנתונים האמורים ונוכח העובדה שמלאי הרכבים בתקופה הזו הוא גדול יחסית ניתן להניח שיצרני הרכבים בארה"ב צפויים להעניק תמריצים רבים לרוכשי הרכבים בתקופה.

התמריצים יבואו לידי ביטוי בהנחות משמעותיות ועסקאות מימון אטרקטיביות. אולם, המצב הכלכלי הבעייתי בארה"ב הכניס את יצרני הרכבים ללחץ מסויים אשר מתבטא ברצון לישמור על המומנטם מהשנה שעברה אמר לינקולן מריהו, סגן נשיא חטיבת תובלה ב- market research firm Compete.

בוועידה של יצרני הרכבים הבינלאומיים שנערכה בחודש מאי נשיאים של יצרניות רכבים רבות, בינהם קיה והיונדאי, חזו קיץ תחרותי במיוחד כאשר התמריצים שיוענקו לרוכשים ישחקו את הרווחיות.

ג'רמי אקסודו ב-Edmunds.com ציין כי לדעתו אנחנו בתקופה שונה ביחס למצב ששרר טרם המשבר של 2008. טרם המשבר המלאי של הרכבים היה גדול במיוחד כאשר כעת, גם עקב בעיות מימון וגם עקב שיכלול של שיטות מלאי קשה להאמין כי יופעל לחץ רב על יצרניות הרכבים.תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה