שוק הסחורות: החוזים על הזהב ירדו ב-0.65%, החוזים על הנפט 0.4%

החוזים על אונקיית כסף ירדו ביום המסחר הנוכחי ב-1.35%, החוזים על הנחושת ירדו ב-2.2%, מחיר הגז נסחר בעליות
 | 
זהב
המחיר של אונקיית זהב ירד ביום המסחר הנוכחי זאת לאור נתוני מאקרו מעורבים אשר הגיעו מכיוון אירופה אשר גרמו למשקיעים להגביר את הסיכון ולהיכנס לשוק. גם התחזקות הדולר תרמה לירידות בסחורה.

כך, החוזים העתידיים על אונקיית זהב ירדו ביום המסחר הנוכחי ב-0.65% או 9.8 דולר ל-1,424.5 ד' לאונקייה. מוקדם יותר היום פורסם נתון אמון המשקיעים בגרמניה אשר עלה בפחות מהמצופה. הנתון עלה ב-0.1 מ-36.3 בחדוש אפריל. הכלכלנים חזו כי הנתון שיתפרסם יצביע על עלייה לרמה של 40 נקודות.

כמו כן, המחיר לחבית נפט ירד גם הוא ביום המסחר הנוכחי כאשר המשקיעים נמנעו מהסחורה עקב הציפייה לנתוני מלאי האנרגיה מחר. החשש כי מלאי הנפט הגולמי יעלה הוריד את מחיר הסחורה כאשר דיויד טפר, הגידור המצליחה בארה"ב הודיע כי הוא נשאר שורי על בורסת המניות.החוזים העתידיים על חבית נפט ירדו ביום המסחר נוכחי ב-0.4% ל-94.81 דולר לחבית.

החוזים על הגז הטבעי עלו ביום המסחר הנוכחי כאשר על פי תחזית מזג האוויר תחול התחממות במערב ארה"ב. בבורסה הסחורות בארה"ב New York Mercantile Exchange החוזים על הגז הטבעי עלו ב-1.85% לכל מיליון יחדיות אנגליות.

מזג אוויר חם יותר בדרום מערב ארה"ב צפוי להגביר את הביקוש למיזוג אוויר בעוד שטמפרטורות נמוכות מהרגיל ב-צפון מזרח ארה"ב, המאוכלסת בכבדות, צפויה להגביר את החימום באיזור.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה