אירופה סגרה במגמה מעורבת: הדאקס השיל 0.23%, הפוטסי עלה 0.1%

לאחר שרשמו עליות במהלך היום, המדדים המובילים באירופה התמתנו מעט. הפוטסי הלונדוני ירד 0.04%, הדאקס הגרמני השיל ב-0.39% , והקאק הצרפתי הוסיף 0.1% לערכו.
 | 
האיחוד האירופי
יום המסחר באירופה נסגר במגמה מעורבת כאשר ברקע המסחר במזרח אשר ננעל במגמה מעורבת ונתונים מעורבים אולם בסימן כללי חיובי בגזרת החברות המדווחות. מבחינת המדווחות שמשפיעות נציין את Nestle SA שעלתה ב-1% ביום המסחר למרות ש-KIT KAT ו-NESCAFE לא הצליחו לעקוף את צפי האנסליטים בשורת ההכנסות. נציין כי המסחר באירופה שמר על יציבות למרות שה-IMF הורידו את תחזיות הצמיחה העולמית.

נציין כי טרם פתיחת יום המסחר באירופה דווח כי הממשל בקפריסין ביקש להעלות את קבלה ואישור חבילת הסיוע להצבע נוספת. הדירשה המדוברת עלתה ככל הנראה לאחר שהתגבשה אופוזיציה חזקה אשר מתנגדת לקבלת החבילה והיגע בריבונות האי. המחוקק, ג'ורג' פרדיקיס התייחס ואמר "מאז ומעולם לחמנו שקפריסין תהיה חופשייה לחלוטין, זו טעות איומה להעביר את השליטה באי ל'טרויקה האירופית".

מניית חברת Remy Cointreau ריכזה עניין רב ביום המסחר הנוכחי לאחר שדיווחה על הכנסות שעקפו את צפי האנליסטים. Nestle ירדה ביום המסחר הנוכחי לאחר שדיווחה על הצמיחה הרבעונית הנמוכה ביותר מאז 2009.

מאט באסי, ראש מחלקת מסחר ב-CMC Markets אמר לרשת בלומברג "זכינו לנתונים מערובים ולכן נראה כי המגמה תושפע בעיקרה מנתוני המאקרו". באסי הוסיף, "נתונים מעורבים אולם טובים יותר מהבוקר".

בגזרת האג"חים, התשואה על אגרת החוב של יוון עלתה 0.22% ל-11.36%. התשואה על אגרת החוב של ספרד יורדת ב-0.26% ל-4.67%. הריבית על ממשלת איטליה יורדת ב-0.38% ל-4.23%.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה