מתקפות הסייבר: וושינגטון מזהירה מפגיעה חמורה במערכות הפיננסיות

"יש להם תקציבים גדולים משלנו וכמות אנשים גדולה משלנו, בכל שנות עבודתי אני לא זוכר כמות כזו של התקפות"
 | 
אופציות דיגיטליות
העולם הטכנולוגי מתקדם בצעדי ענק כאשר המיכשול המרכזי איתו מתמודות המדינות בדרך לעולם וירטואלי יותר הוא ההאקרים שמשתפרים ומשתכללים. כעת אזהרות חמורות מגיעות מכיוון וושינגטון על מתקפת סייבר המכונה "מתקפת פרל הרבור". על פי גורמים בוושינגטון, המתקפה המדוברת עלולה להרוס תחנות כוח רבות בפריסה ארצית להשבית את המערכת הפיננסית ולשבש את הנתונים במערכות ההפעלה של ממשלת ארה"ב.

החברות אשר נמצאות בחזית ההתקפה טוענות כי בנוסף לבעיה בהגנה על ממשל ארה"ב מהתקפת פתע. הם מדווחים על הדיפת חדירות רבות בו זמנית וגם ניסיונות קשוחים של חוליות גרילה לחדור למערכות של המדינות.

קציני הביטחון והיועצים שלהם אומרים כי הם המומים מהעובדה שהחדירות לא מגיעות רק מכיוון סין, אשר בתקופה האחרונה בוושינגטון מאשימים את המדינה בריגול קבוע ומתמשך אחר ארה"ב, כעת נכינסו למערכה האקרים ממדינות אחרות כגון רוסיה, מיזרח אירופה, המזרח התיכון ומדינות מערביות נוספת. הקצינים מדווחים כי ההאקרים משתייכים לחוליות צבאיות אשר יועדו למטרה זו בלבד וכן לנערים אשר יושבים אל מול מסכים.

"יש להם תקציבים גדולים משלנו וכמות אנשים גדולה משלנו" אמר ג'ון מקלוג קצין ביטחון ב-DELL. הקצין הוסיף כי "אני לא חושב שאני זוכר תקופה קשוחה שכזו בה ההאקרים הגיעו לרמות ביצוע כמו שהגיעו אליה עכשיו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה