זרע ההצלחה: אייזנברג הצטרף לבנצ'מרק קפיטל

אחד השותפים בבנצ'מרק, קייגל: למייקל יש ניסיון עצום בהשקעות בתחום האינטרנט, רשת קשרים בינלאומית ענפה, ואבחנה חדה לזיהוי הזדמנויות מעניינות
 | 
זרע ההצלחה: אייזנברג הצטרף לבנצ'מרק קפיטל
בנצ'מרק קפיטל, קרן הון סיכון מובילה בתחום ההשקעות בחברות בשלביהן המוקדמים, מודיעה היום כי מייקל אייזנברג הצטרף לקרן כשותף-מנהל בישראל. בקרן הודיעו כי אייזנברג יסייע לבנצ'מרק להשקיע את כספי הקרן השנייה שגויסה, 'בנצ'מרק ישראל II', בהיקף של 250 מיליון דולר.

מייקל אייזנברג פעיל בתחום ההון סיכון בישראל החל משנת 1995. הוא כיהן בדירקטוריונים ומילא תפקידי מפתח בפיתוחן של חברות מצליחות רבות, ובהן שופינג.קום (שנרכשה בידי eBay), פיקצ'ר-ויז'ן (שנרכשה בידי קודאק), וגורונט (AMEX: GRU).

אייזנברג, אשר דורג במקום הראשון ברשימת מידאס הישראלית של המגזין 'פורבס', הוא דמות ידועה בקהילת היזמים הישראלים, בזכות הערך המוסף שהוא תורם לחברות בשלבי חייהן המוקדמים.

"מייקל הוא בין אנשי הון הסיכון הבודדים, אשר באמת מבינים בהשקעות בתחום האינטרנט. עם הצטרפותו של מייקל, אנחנו מתכוונים להקדיש משאבים נוספים בישראל להשקעות מעניינות בתחומי האינטרנט", אומר ערד נווה, שותף-מנהל בבנצ'מרק קפיטל.

"אני שמח להצטרף לבנצ'מרק", אומר מייקל אייזנברג. "עבדתי בצמוד לשותפים בבנצ'מרק בשורה ארוכה של חברות, וראיתי כיצד תרבות העבודה הקבוצתית של בנצ'מרק משפיעה על העבודה המעולה שהיא מבצעת עם חברות סטארט-אפ. בתוך פרק זמן קצר, בנצ'מרק הרוויחה את המוניטין שלה בקרב יזמים ישראלים, כחברת הון סיכון בינלאומית מובילה".

"למייקל יש ניסיון עצום בהשקעות בתחום האינטרנט, רשת קשרים בינלאומית ענפה, ואבחנה חדה לזיהוי הזדמנויות מעניינות", אומר בוב קייגל, שותף-מנהל בבנצ'מרק קפיטל. "אנחנו שמחים על הצטרפותו אלינו, ומאמינים שהוא יוביל חברות נוספות להצלחה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה