יובל בן זאב מונה כדירקטור וחבר ועדת השקעות בהלמן אלדובי

חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות מינתה את בן זאב כדירקטור וחבר ועדת ההשקעות. מנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה: "חיזוק משמעותי לחברה"
 | 
אורי אלדובי ורמי דרור, צילום: יח"צ
חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות הלמן-אלדובי הודיעה היום (ג') על מינויו של יובל בן זאב לתפקיד דירקטור וחבר ועדת השקעות בחברה.
בן זאב החל את דרכו בשוק ההון בשנת 1995 ככלכלן וראש צוות בבריטמן שירותי ניהול. בהמשך כיהן כשותף ואנליסט בטוהרי בית השקעות ומשם עבר ללידר כאנליסט בכיר. במסגרת זו פרסם מאות אנליזות תוך התמקדות בבנקאות, נדל"ן וחברות אחזקה. בשנת 2004 עבר לכלל פיננסים בטוחה ברוקראז' כשותף ומנהל מחלקת המחקר ולאחר מכן כאחראי על הפיתוח העסקי. כיום בן זאב מתמקד בייעוץ וליווי השקעות ובמקביל מכהן כדירקטור וכדח"צ במספר חברות. לבן זאב MA בכלכלת עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.
 
איתי ברדה, מנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה: "הצטרפותו של בן זאב לדירקטוריון חברת הגמל של הלמן-אלדובי מהווה חיזוק משמעותי לחברה הנמצאת בתנופת צמיחה ואשר הציבה לעצמה להיות קרן הפנסיה הגדולה והצומחת ביותר מבין הקרנות הנבחרות. נסיונו הארוך וההערכה לה זוכה בן זאב בתחום, יתרמו רבות למימוש יעדיה האסטרטגיים של החברה". 
 
בית ההשקעות הלמן-אלדובי, בניהולם של רמי דרור, מנכ"ל, ואורי אלדובי, יו"ר, מנהל נכסים בהיקף של כ-53 מיליארד שקל. קרן הפנסיה של בית ההשקעות הינה אחת מארבעת הקרנות שזכו במכרז פנסיית ברירת המחדל של משרד האוצר ובית ההשקעות זכה לאחרונה במכרז לניהול כספי הפנסיה של חברת נמלי ישראל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה