צ'ק פויינט רכשה את ForceNock הישראלית המתמחה באבטחת יישומי WEB

סכום הרכישה טרם פורסם אך על פי הדיווח הסכום לא מהותי. ForceNock מתמחה באבטחת יישומי WEB וממשקי תכנות יישומים (API)
 | 
- פאבל בורובסקי, דותן בר נוי (מנכ"ל) וויטלי ניימןForceNock, צילום: יחצ
צ'ק פוינט הודיעה היום על רכישת חברת ForceNock הישראלית. החברה נוסדה בשנת 2017 ופיתחה טכנולוגיה ייחודית (מותנית פטנט) לאבטחת ליישומי WEB וממשקי תכנות יישומים (API) המבוססת על למידת מכונה והתנהגות בזמן אמת. צ'ק פוינט מתכוונת לשלב את הטכנולוגיה של ForceNock  בארכיטקטורת ההגנה שלה - INFINITY.
"צ'ק פוינט מחוייבת לספק את ארכיטקטורת ההגנה המקיפה ביותר בכדי למנוע את התקפות הסייבר של הדור הנוכחי והעתידי. השימוש הגובר בפלטפורמות השונות - ענן, מובייל, רשתות קצה ומכשירי IoT - מחייב טכנולוגיות הגנה מקיפות ופשוטות לתפעול. השילוב של הטכנולוגיה של ForceNock בתוך ארכיטקטורת ה Infinity שלנו תאשר לנו להמשיך ולספק את רמת ההגנה הגבוה ביותר עבור לקוחותינו בכל רחבי העולם ויחזק את יכולותיה של צ'ק פוינט בתחום הבינה המלאכותית בעולמות הסייבר", אמרה סמנכ"לית  מוצרים, מחקר ופיתוח בצ'ק פוינט, ד"ר דורית דור.
החברה נוסדה בשנת 2017 ופיתחה טכנולוגיה ייחודית (מותנית פטנט) לאבטחת ליישומי WEB וממשקי תכנות יישומים (API) המבוססת על למידת מכונה והתנהגות בזמן אמת (behavioral and reputation-based security engine for Web Application and API Protection). הטכנולוגיה של בחרה משחררת את צוותי אבטחה בחברות מניהול בלתי פוסק של קונפיגרציות וכללים תוך שמירה על הרף הגבוה ביותר של אבטחה. החברה הינה בוגרת של תכנית Alpha C.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה