"קרב המאה" באיגרוף: האירי בעל הפה הגדול הפסיד ליחיד בדורו

קונור מקגרגור האירי הגאוותן שמגיע מתחום אמנויות הלחימה לא הצליח לעשות את הבלתי יאמן ופלויד "מאני" מיות'ר מסכם את הקריירה ללא הפסד
 | 
לא רק ספורט
עולם הספורט כולו עצר את נשימתו הלילה לגבי מה שכונה "קרב המאה" בין פלויד "מאני" מייוות'ר האמריקאי נגד קונור מקגרגור האירי הגאוותן בעל הפה הגדול. מייוות'ר הראה לכל מי שחשב שהבלתי יאמן יקרה ואמן האמנויות הלחימה המשולבת (UFC) אולי ינצח את האלוף הבלתי מעורער, אבל זה האחרון הראה לעולם כולו מול 20 אלף צופים בטי-מובייל ארנה בלאס וגאס, ניצחון בנוק-אאוט בסיבוב העשירי שייזכר בעיקר על רקע הגימיק השיווקי סביבו. 
מקגרגור כאמור לא מגיע מתחום האיגרוף המסורתי, והדבר ניכר בסיבוב הראשון לאחר שהשופט נאלץ להפסיק מספר פעמים על רקע עבירות שביצע. האירי הגאוותן בלט בסיבובים הראשונים אך בדיעבד אפשר להבין כי מיות'ר האמריקאי הבלתי מנוצח, שמר את כוחו להמשך. רק בסיבוב הרביעי מיות'ר התעורר ובסיבוב השישי כבר היה די ברור שהאירי התעייף ויהיה לו קשה לעשות את הבלתי יאמן. מיות'ר המשיך לעשות את מה שהוא יודע לעשות וניצח בנוק אאוט טכני בסיבוב העשירי לא לפני שהאירי ניסה להתעורר בסיבוב השביעי ללא הועיל.
ההכנסות הצפויות מהקרב המדובר עדיין לא פורסמו אך שני המתמודדים אמורים להיות מרוצים בהחלט. לפי הערכות האירי צפוי לגרוף 125 מיליון דולר מהקרב, בעוד שהאמריקאי הבלתי מנוצח יכניס לכיסו עד 300 מיליון דולר מהקרב האחרון בקריירה המפוארת. בסיום הקרב מיות'ר הודיע על פרישה מעולם האגרוף, בגיל 40, לאחר שעלה למאזן מושלם של 50 ניצחונות ללא הפסד.
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה