מייקרוסופט מאשרת: יוקם קמפוס חדש בישראל

 | 
הדמיה קמפוס מיקרוסופט, צילום: הגראז' של מיקרוסופט
חברת התוכנה מיקרוסופט מאשרת היום (ג') את הקמת קמפוס חדש בישראל, אליו יעברו אלפי עובדי מיקרוסופט ישראל ומיקרוסופט מחקר ופיתוח במהלך שנת 2020. המבנה יוקם באיזור התעשייה הדרומי של הרצליה ויתפרש על שטח של 43,000 מ"ר. מדובר בהשקעה המבטאת את אמון החברה בשוק ההייטק הישראלי.
כלל הפעילות העסקית ופעילויות הפיתוח שכיום מבוצעות ברעננה ובהרצליה, ירוכזו במבנה החדש שיאפשר למיקרוסופט להיות נגישה לאקו סיסטם המקומי, למפתחים, לשותפים המקומיים וללקוחות ויוקמו בו מרכז למפגשי לקוחות, Garage ומעבדות מתקדמות למפתחים. היבטים תפעוליים נרחבים בבניין יופעלו על הענן של מיקרוסופט Azure.

הדמייה של הקמפוס מלמעלה
מיקרוסופט העולמית פועלת בישראל באמצעות שני גופים. האחד, מיקרוסופט מחקר ופיתוח בראשות המנכ"ל יורם יעקובי, המהווה מרכז פיתוח וחדשנות אסטרטגי עבור מיקרוסופט. והשני, מיקרוסופט ישראל בראשות המנכ"לית שלי לנצמן, המתמקדת בקידום פתרונות ענן וטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים במגזר העסקי והממשלתי. מיקרוסופט מעסיקה בישראל אנשי פיתוח, מחקר, שיווק ותמיכה.
מרכז הפיתוח בישראל הוא אחד משלושת מרכזי הפיתוח המובילים של מיקרוסופט שהוקמו מחוץ לארה"ב, שמטרתו להוות מרכז פיתוח וחדשנות עבור מיקרוסופט, הממנף את הטלנט והאקו סיסטם המקומי. כמו כן, החזון של המרכז הוא לבנות בישראל את הדבר הגדול הבא של מיקרוסופט. הזרוע העסקית של החברה, מיקרוסופט ישראל פועלת כיום ברעננה. 
מרכז הפיתוח פועל משלושה אתרים (הרצליה, חיפה ונצרת) ומוביל את הפיתוח של חלק מהטכנולוגיות המרכזיות והחדשניות ביותר של החברה בתחומי בינה עסקית, בינה מלאכותית, מנועי המלצות וסייבר סקיוריטי. מוצרי הסייבר סקיורטי המובילים של מיקרוסופט מבוססים על טכנולוגיה שמפותחת בישראל. בנוסף, חלקים מסוימים ב-Surface, מחשב הדגל של מיקרוסופט, מפותחים בישראל. 

הדמייה של מבנה מיקרוסופט החדש
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה