מתכננים אירוע חברה בטבע? כך תפיקו לעובדים אירוע מושלם

 | 
אירוע בטבע, צילום: GO REST
יותר ויותר מתכנני אירועים בוחרים לצאת מאולמות האירועים המסורתיים ולעבור אל שטחים פתוחים בעלי אווירה טבעית ורוח אותנטית. אירועי חברה הם אירועים ששוברים את שגרת העבודה הרגילה של החברה וכדי להדגיש את שבירת השגרה ומתן הדגש על גיבוש וקלילות, נוצר רצון לעזוב את המרחב הציבורי המוכר ולקיים אירועי טבע. למרבה המזל, המוצרים והטכנולוגיות הקיימים בימינו מאפשרים לקיים אירוע כזה בקלות ופשטות כאשר כל השירותים המוצעים בו שומרים על רמה גבוהה ואיכותית.
 
מה צריך לאירוע בטבע?
ההבדל העיקרי בין אירוע חברה שמתקיים בטבע לזה שמתקיים באולם או חלל ייעודי הוא התשתיות. מרחבי האירועים המסורתיים מספקים את כל השירותים הפשוטים שנתפשים כמובנים מאליהם, בין אם מדובר בתשתית חשמל ואמצעי תאורה והגברה, ועד להיבטים יומיומיים שמצריכים מענה בטבע. כדי לקיים אירוע איכותי בטבע יש לדאוג לכל האלמנטים הללו אותם אפשר לחלק לשלוש קטגוריות שונות.
ריהוט האירוע
האלמנטים החשובים עבור אירוע החברה בקטגוריה זו כוללים את המרחב הפיזי בו האורחים שוהים. אפשר למנות אותם בנקודות הבאות:
 • שטח: ברוב המקרים, המתכננים ירצו להשכיר שטח ייעודי לאירועים. השטח עשוי להגיע עם חלק מן התשתיות הרצויות וכך יהיה חיסכון בעלות שלהם. מחירי השכרת השטח הם בני כמה אלפי שקלים, עד ל-8000 שקלים עבור שטח איכותי שיש בו כל התשתיות הנדרשות.
 • אוהלים: אוהלים משמשים פעמים רבות כגבולות החלל שבו נערך האירוע, כאשר סוגי האוהלים משתנים לפי תכונותיהם. מחיריהם נעים בהתאם, כאשר השכרת אוהל גדול דיו עולה עד 1500 שקלים בממוצע ויכול לטפס מעט יותר במקרים חריגים.
 • ישיבה: יש להשכיר עבור האירוע כיסאות, שולחנות ועוד שמחיריהם נקבעים על פי כמות היחידות ועל פי איכות הרהיטים. כסאות ושולחנות נעים בין 40 ל-60 שקלים כאשר שולחנות גדולים המיועדים לבופה עשויים להגיע ל-200 שקלים.
 • ריהוט נלווה: ניתן לספק עבור האירוע אלמנטים נוספים כשולחנות נמוכים, שרפרפים, הדומים, כריות וכן הלאה. מחירים נעים בין 20 ל-40 שקלים ליחידה.
 
שירותי האירוע 
שירותי האירוע כוללים את ההסעדה, המוסיקה ושאר ההיבטים שהיה צריך לדאוג להם גם באירוע המתקיים באולם אירועים. ביניהם אפשר למנות:
 • קייטרינג: הסעדה עבור אורחי האירוע שמחיריה נקבעים על פי כמות הסועדים ומחיריה נעים על פי איכות וגיוון המנות. שירותי קייטרינג נעים מ-100 ועד 400 שקלים לסועד.
 • בר: שתיה חמה או חריפה כרוכה בעלות נוספת. המחירים עבור בר קפה עולה כ-5 שקלים לאדם ועבור בר אלכוהול כ-30 שקלים.
 • מוסיקה: ניתן להפעיל את המוסיקה באופנים שונים בהתאם לאופי האירוע, אך מתכננים רבים יבחרו לשכור די-ג'יי שיהיה אחראי לה. מחיר הדי-ג'יי הוא מ-3000 ועד 8000 שקלים.
 • אטרקציות: ניתן לשלב ולהוסיף מגוון גדול של אטרקציות והמחירים משתנים מאטרקציה לאטרקציה ובהתאם לכמות המוזמנים, משך האירוע ופרמטרים נוספים.
 
תשתיות
כדי לקיים אירוע בטבע בשטח שאינו ייעודי לכך, יש לספק את התשתיות הראויות. ביניהן אפשר למנות:
 • חשמל: כדי לספק חשמל לאירוע בטבע יש צורך בהשכרת גנרטור. מחיר גנרטור יחיד נע מ-300 ועד 800 שקלים בהתאם לקיבולת שלו.
 • הגברה: שירותי ההגברה גם הם נעים בהתאם לאיכות שלהם ולכמות שלהם ולרוב מסתכמים בעד כאלף שקלים.
 • תאורה: אמצעי התאורה משתנים בהתאם לזמן האירוע ביום ובהתאם לסוגי התאורה שעשויים להיות רבים ומגוונים. הם עשויים להיות אפסיים עבור אירועים עם שימוש דל בתאורה ויכולים להגיע לכמה אלפי שקלים בשימוש מגוון ורב בתאורה.
 • שירותים: באירועים בטבע יש צורך לדאוג גם לשירותים ניידים לרווחת האורחים. השירותים הייעודיים להשכרה נעים באיכות שלהם וכך בהתאם במחיר שלהם. שירותים זולים במיוחד יהוו השירותים הכימיים שרוב המארגנים יבחרו להימנע מהם. שירותים ראויים מאידך יעלו לפחות 3000 שקלים. מידע נוסף על שירותים ניידים לאירוע בטבע תוכלו למצוא באתר  Go Rest המספקים פתרונות בתחום.
 
אסור לשכוח
כדי לדאוג לאירוע מוצלח ואיכותי בו כל המשתתפים ירגישו בנוח, יש צורך לשים דגש מיוחד על התשתיות. אפשר לציין ולהזכיר את תחום השירותים הניידים שבשנים האחרונות מוקדשת לו תשומת לב מיוחדת לאחר הסלידה ההולכת וגוברת מהשירותים הכימיים של העבר. כיום מוצעים שירותים מפוארים בדרגות איכות משתנות שאינן נופלות בניקיון שלהם משירותים ביתיים או אפילו בבית מלון. אפשר לציין מספר גדול של חברות העוסקות כיום בתחום, ביניהן חברות כמו קומפורט שכל סוג עיסוקן הוא שירותים ניידים בשלל דרגות איכות ונוחות ועיצובים גמישים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה