אישום: תושבת אילת הונתה את אמה הקשישה ואת חברתה במאות אלפי שקלים

 |  (1)
הכל עובר במשפחה
פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (ב') כתב אישום כנגד תושבת אילת בשנות ה-30 לחייה בגין עבירות של זיוף מסמכים, שימוש במסמכים מזויפים, קבלת דבר במרמה והתחזות לאדם אחר. לפי כתב האישום, הנאשמת הונתה את אמה בת ה-76 וכן את חברתה הטובה בסכום של כמאתיים אלף שקל.
לפי כתב האישום, הנאשמת הגיעה עם הוריה לסניף של בנק הדואר באשקלון כדי לעזור להם בפתיחת החשבון, אך מילאה את פרטיה במקום את פרטי אמה - וזאת שלא בידיעת הוריה ובניגוד לבקשתם. כך במשך שנתיים ביצעה הנאשמת מאות פעולות בחשבון הפנק תוך התחזות לאמה, ואף חתמה על כ-1,300 שיקים, הזמינה כרטיס אשראי וביצעה בו עסקאות בסכום של 92 אלף שקל.
הנאשמת נהגה להפקיד כספים בחשבון כדי למנוע מצב של יתרת חובה, אך הכספים לא כיסו את חובותיה ולאחר שנתיים המרמה נחשפה והאפשרות להשתמש בחשבון נחסמה. הנאשמת לא חדלה וביקשה מחברתה הטובה לפתוח עבורה חשבון, וזו הסכימה - אך בלי אישור להזמין שיקים או לחתום בשמה. עם זאת, כתב האישום מציג תמונה לפיה הנאשמת התחזתה לחברתה בפעמים רבות וכן הזמינה בשמה פנקסי שיקים וכן זייפה את חתימתה עליהם, וזאת בסכום כולל של 55 אלף שקל. כמו כן, זייפה את תעודת הזהות שלה ואת תלושי המשכורת שלה כדי לרכוש רכב בשמה.
לפי תדפיסי החיובים שצורפו לכתב האישום, מקור מרבית החיובים ברשתות מזון קמעונאיות קופות חולים ורשתות הלבשה זולות.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אין בררה צריך להעניש אותה בקנס גבוה שתלמד להבא
  בן ציון 26/12/2016 14:57
  הגב לתגובה זו
  0 1
  כאלו הונאות יש לא מעט בצורות שונות גם על ידי ארגוני מכירה שתפקידם להונות קשישים במוצרים שהם לא צריכים כלל לכן השופט צריך להעניש בחומרה כאלו שעוקצים במיוחד קשישים שלא מבינים הרבה בניהול חשבונם הפרטי לא כל שכן בני משפחה כמו במקרה הנדון שזו בת המשפחה שהונתה את הוריה ללא נקיפות מצפון אז מגיע לה קנס גבוה ושתלך לעבוד קשה להחזיר את חובה להורים שלה זו דעתי
  סגור