בזמן הפסקת האש: קצין מגבעתי נחטף ברצועה - קרבות כבדים באיזור רפיח

שמו של הנעדר הותר לפרסום בשעה 15:00 - הדר גולדין בן 23 בכפר סבא. גולדין הוא קצין בגדוד הסיור של החטיבה.
 |  (5)
צוק איתן, צילום: Getty images Israel
קרבות עזים בעזה עקב חטיפת חייל בזמן הפסקת האש. בסביבות השעה 9:30 מחבלים חדרו למתחם שבו שהו חילי גבעתי באיזור רפיח, ופתחו באש. אחד המפגעים פוצץ את עצמו באיזור המתחם. כתוצאה מהתקיפה נהרגו שני חיילים וקצין אחד נחטף.

שמו של החטוף הותר לפרסום בשעה 15:00 - הדר גולדין בן 23 בכפר סבא. גולדין הוא קצין בגדוד הסיור של החטיבה. ככל הנראה המחבל התאבד על מנת ליצור הסחת דעת ובמטרה לבצע את החטיפה.

תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  שנאה עצומה ליהודים והרג בפועל!! (ל"ת)
  דת האיסלם 03/08/2014 00:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  עזה לעזאזל
  בארותיים 01/08/2014 19:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שמרחם על אכזריים סופו שיתאכזר לרחמנים.. הסתיים המבצע התחילה המלחמה ובמלחמה כמו במלחמה- הכל מותר !
  סגור
 • 3.
  המשפחה מבקשת להתפלל לשלומו הדר בן חדווה לאה
  מלכה 01/08/2014 16:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  המשפחה מבקשת להתפלל לשלומו הדר בן חדווה לאה . נא להפיץ. איזה ביזיון לממשלה "שוב צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי" ומיד שולחים מהשמים, הרשעים- אנשי חמאס וחוטפין חייל ממדנת איזראל! הצבא הכי חזק בעולם? מעצמה? הכוחי ועוצם ידי שלהם, מתפרק מול עינינו בעוצמה!!! התחזקו באמונה באבינו שבשמים שלו הכח והגבורה לחסל את שונאנו ואויבנו ומבקשי רעתנו! כוחנו בפינו בתורה ותפלה, ולא במדינת ישראל שנופלת!הם העלו קמפיין לגיוס בהתנדבות של אברכים לומדי תורה, במטרה להוריד את המחיצות בינינו (בין הקדושה לטומאה) וגם שלחו את מחט גבעתי לדבר יפה עם החרדים, בעיתון משפחה. וכמה שעות לאחר מכן, חטוף מגבעתי, מי יודע מה עוד הקב"ה יעשה להם עכשיו. זה שקורה כשנלחמים בד' בעולם התורה, בבחורי ישיבות, באברכי כולל, ובלומדיה. בס"ד צבא חדש שלא תלוי בהגבלות המדיניות שרוצחות אותנו יקום בעם ישראל בקרוב! בשם אלוקי ישראל! וייצאו למלחמה ללא מעצורים ונשמיד את כל אויבנו מסביב, כשהמטרה תהיה לחיות בארמון המלך הקב"ה, בארץ ישראל, באמונה בקל אחד, בשמירת כל התורה והמצוות, בחזרה בתשובה שלמה מחטאותינו, שמונעים הטוב מאיתנו!!! כוחנו בפינו, רק בתפלה
  סגור
 • 2.
  הייתי משנה את שמה
  רפי אלעזר 01/08/2014 16:38
  הגב לתגובה זו
  1 0
  רקפיח
  סגור
 • 1.
  ממשלת ישראל : היגיע הזמן להוריד את כפפות המנתחים
  מתניה 01/08/2014 15:23
  הגב לתגובה זו
  1 0
  להודיע לחמאס שיחזירו את הדר גולדין לאלתר ולא אנו נוציא להורג בכל 15 דקות 10 שבויי חמאס ומחבלים אשר כלואים בכלא הישראלי בלי למצמץ וגם אני שואל מדוע לא מזרימים דלק לתוך המנהרות המקוללות האלה ופשוט מדליקים אותם עם כל התחמושת והמחבלים אשר בפנים מדוע לא ניתן לעשות זאת ולביבי אומר כך אדוני אנא ממך אל תנהל מלחמת רייטיג לאמור : להפציץ את א-שוג'עיה לחץ 1, רפיח לחץ 2, ח'אן יונס לחץ 3, דיר אל-בלח לחץ 4, בית חנון לחץ 5, בית להיא לחץ 6, ג'באליה לחץ 7, העיר עזה לחץ 8, וכן הלאה - לא רב לך ? אלה מרצחים שפלים ולכן נא להסיר כפפות עד שיצעקו די!
  סגור