הוט מובייל עשתה זאת: הנתח גדל ל-11.3% ומבטיח לה השבת 600 מ' ש'

אילן צחי, מנכ"ל HOT mobile: "הוט מובייל הגיעה להישג חסר תקדים, עם נתח שוק ממוצע של 11.3% משוק הסלולר הפרטי, תוך פחות משנה וחצי מיום ההשקה, וזאת על אף התחרות העזה"
 |  (1)
הוט מובייל, צילום: Getty images Israel
HOT mobile דיווחה הבוקר למשרד התקשורת, כי נכון למועד הבדיקה שנקבע, הגיעה החברה לנתח שוק ממוצע של 11.3% משוק הסלולר הפרטי, וזאת, על אף התחרות העזה בשוק זה.

נזכיר כי HOT mobile זכתה במכרז של משרד התקשורת, וקיבלה את רישיון המפעיל הסלולרי לאספקת שירותי דור 3 ב- 26 בספטמבר 2011, זאת לאחר שהציעה 705 מיליון שקל בעבור דמי הרישיון (מתוכם 695 מיליון שקל ניתנו כערבות).

במסגרת המכרז משרד התקשורת קבע מנגנון להפחתת דמי הרישיון, אותם נדרש הזוכה במכרז לשלם, והמשכלל 3 פרמטרים: סך המנויים, סך הדקות היוצאות, וסך ההכנסות. המועד הראשון לבדיקה נקבע ל-26 בספטמבר 2013, והמועד השני נקבע ל-26 בספטמבר 2016.

בהתאם למועד הבדיקה הראשון ולמנגנון שנקבע על ידי משרד התקשורת, דיווחה הבוקר חברת HOT mobile, כי הגיעה לנתח שוק ממוצע של 11.3% בשוק הסלולר הפרטי, והוא מהווה תוספת של 9.52% מעל נתח השוק, שהיה בידיה ערב פתיחת התחרות ביום 26.9.11, וזאת, בהתאם למדדים ולהגדרות שנקבעו על ידי משרד התקשורת.

עתה, בהתאם לתנאי המכרז והרישיון, מבקשת החברה להפחית את דמי הרישיון, ולהעמידם על סך של 10 מיליון שקל (אשר שולמו על ידיה עם קבלת הרישיון), וכן להפחית את סכום הערבות שהופקדה על ידי החברה, מסך של 695 מיליון ש"ח לסך של 80 מיליון ש"ח.

אילן צחי, מנכ"ל HOT mobile: "HOT mobile הגיעה להישג חסר תקדים, עם נתח שוק ממוצע של 11.3% משוק הסלולר הפרטי, תוך פחות משנה וחצי מיום ההשקה, וזאת על אף התחרות העזה. החברה צומחת, והופכת לגורם משמעותי, המבטיח שהתחרות תישמר לאורך זמן. העמידה במנגנון שקבע משרד התקשורת מעידה, כי מדובר בחברה סלולרית בת קיימא ובעלת העוצמה הנחוצה, להמשיך ביתר שאת את המשימה שלקחה על עצמה."


תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אסור להחזיר לחולרות האלו כלום
  העושקים 07/10/2013 13:32
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עד שהנבלות יפסיק להציק לגבות ולגנוב מכל הבא ליד יש לעצור ההחזרים הללו ובמקום שיועדו למנהלים ,שיוחזרו לנעשקים
  סגור