ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

עובד לפי כמות תוצרת - כמה לשלם לו עבור עבודה בשבת?

שכרו של העובד משולם באופן כזה בו הוא מקבל 50 ש"ח עבור כל ארגז תפוזים אותו מילא בקטיף. שמוליק נקרא לעבוד בשבת, על-פי היתר לעבודה בשבת. כיצד על מעסיקו של שמוליק לשלם לשמוליק על עבודתו? תשובה מאת עו"ד עדי ויינשטיין בן-ארי
DELETE
עפ"י סעיף 17 (א)(1) לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א- 1951 "היה שכרו של העובד, כולו או חלקו, לפי כמות התוצרת, ישלם לו המעביד בעד כל יחידה שנעשתה בשעות המנוחה השבועית שכר עבודה לא פחות מ-1½ מהשכר המשתלם בעד כל יחידה שנעשתה בשעות העבודה הרגילות;"
לפיכך, עובד אשר שכרו משולם לפי כמות תוצרת, זכאי לגמול של 150% בעד כל יחידת תוצרת שנעשתה בשבת.
המשיבה – מומחית לדיני עבודה. המחלקה המשפטית "כל עובד", חברת חשבים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה