לא יאמן: זוכה בודד בלוטו האמריקני גרף סכום בלתי נתפס של 590 מיליון דולר

הכרטיס הזוכה נמכר בפלורידה ופרטי הזוכה אינם ידועים עוד. סכום הזכייה בהגרלה הבאה יהיה צנוע בהרבה - 40 מיליון דולר בלבד
 |  (1)
לוטו
הגרלת הלוטו פאווארבול האמריקנית סיפקה חדשות חיוביות ביותר לזוכה מאושר אחד, שהתחוור לו כי זכה בסכום הבלתי ייאמן של 590 מיליון דולר. מארגנים בלוטו האמריקני אישרו כי הכרטיס הזוכה נמכר ביום שבת בפלורידה והמספרים שעלו בגורל הם: 10, 13, 14, 22 ו-52 עם מספר פאוורבול אחד של 11, שהגדיל את סיכויי הזכייה ביחס של 1 ל-175 מיליון.

הסכום העצום בו זכה האזרח הצטבר לאחר שבהגרלה האחרונה שנערכה ביום רביעי, במסגרתה עמד סכום הזכייה על 360 מיליון דולר לא נמצא אף זוכה בפרס הגדול. נציין כי הזכייה הגדולה ביותר בתולדות היסטוריית הלוטו האמריקני הייתה במארס 2012, זאת לאחר שהפרס בסך של 656 מיליון דולר פוצל בין זוכים במרילנד, קנזס ואילינוי.

נציין כי אם בהגרלה הנוכחית לא היה נמצא זוכה, סכום הזכייה בפאוורבול היה עולה לסכום הבלתי נתפס של 925 מיליון דולר. אולם, כעת, ולאחר שנמצא זוכה בפרס הגדול, סכום הזכייה יתאפס בחזרה לסכום "צנוע" יותר של 40 מיליון דולר.

סיכויי הזכייה הנמוכים לא הרתיעו את אזרחי ארה"ב מלקנות את כרטיסי הזכייה ונרשמה נהירה לדוכני הלוטו המקומיים. דונה קורדוב, דוברת הלוטו בקליפורניה, דיווחה על מכירות כרטיסי זכייה, שעלותם עומדת על 2 דולר כל אחד, בהיקף של מיליון דולר בכל שעה ביום שבת, ופקידי הלוטו בטקסס דיווחו כל מכירות כרטיסים בהיקף כספי מדהים של 1.2 מיליון דולר לשעה בין השעות 14:00-16:00. כך, סך מכירות הכרטיסים זינק לסכום בלתי נתפס של 18.4 מיליון דולר בטקסס בלבד.

האזרחים שנהרו לדוכני הלוטו והשתתפו בהגרלה לא התייאשו מהסיכויים הנמוכים לזכות בפרס הגדול. "כשהסיכויים עומדים על 1 בכל דבר, אני בפנים", אמרה בקי ארגה, שותפה ב'מרקורי ממבו', "אני מאמינה שאני יכולה להיות האחת שתזכה בהגרלה".

אחרים כבר חלמו על מה יעשו עם הכסף ביום שלאחר הזכייה בפרס הגדול: "אם אני מנצח בלוטו, אני הולך לבזבז הרבה ממנו על אלכוהול, נשים והימורים", אמר לרויטרס עו"ד דונלד דיקסון מאוסטין, "אני כנראה אבזבז גם את כל השאר".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  רק אצלנו בקושי זוכים ! לא משחררים זכיות בארץ מה זה ???? (ל"ת)
  למה אצלנו לא זוכים? 19/05/2013 13:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור