עובדי פלאפון פתחו בשביתה: הפגינו מול ביתו של שאול אלוביץ'

נציג הועד, איתמר אביטן אמר כי "אנו מתנצלים בפני לקוחות החברה אולם אנו קוראים להם לפנות להנהלת החברה, גיל שרון ושאול אלוביץ' שמונעים מהעובדים להתאגד"
 | 
שאול אלוביץ, צילום: יח"צ
עובדי פלאפון, פתחו היום (ב') בשביתה בחטיבת ההנדסה, מערכות המידע ומטה החברה הודיעו כי עקב השביתה הקליטה בהוצאת וקבלת שיחות מחו"ל צפויה להיות משובשת.

העובדים מוחים על כך שההנהלה מסרבת להכיר בהתארגנות למרות שיותר משליש מהעובדים הצטרפו להסתדרות. מדובר בצעד הראשון והעובדים מודיעים כי יחריפו בכל יום את צעדיהם ויוסיפו בכל יום צעדים ארגוניים נוספים בהתאם לנדרש.

נציג הועד, איתמר אביטן אמר כי "אנו מתנצלים בפני לקוחות החברה אולם אנו קוראים להם לפנות להנהלת החברה, גיל שרון ושאול אלוביץ' שמונעים מהעובדים להתאגד".

מוקדם יותר היום העובדים הפגינו מול לשכתו של יו"ר בזק, שאול אלוביץ' שברמת גן. בנוסף, הערב ב- 16:00 כינס יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, אבי ניסנקורן את ועד העובדים על מנת לדון בהמשך המאבק.

כזכור, לפני כשלושה חודשים ההסתדרות הכריזה על יציגות בחברת פלאפון. בעקבות סירוב ההנהלה להכיר בהתארגנות העובדים בחברה ובוועד ולנהל מו"מ על הסכם קיבוצי, הכריזה ההסתדרות לפני כשבועיים על סכסוך עבודה בפלאפון.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה