חברת הקוסמטיקה אהבה שכרה את גולדמן זאקס בכדי לקדם את מכירתה

חברת הקוסמטיקה הישראלית והפרטית אהבה, AHAVA, המייצרת מוצרים מים המלח מחפשת קונה בארה"ב. גאון אחזקות הנסחרת מחזיקה 18% בשרשור מלא
 |  (1)
מחפשים משקיע בארה"ב
חברת הקוסמטיקה אהבה, AHAVA, שכרה את שירותי גולדמן זאקס בכדי לקדם מכירה למשקיע בארה"ב, כך נודע ל-Bizportal.

חברת אהבה היא שנוסדה בשנת 1988. החברה בניהולו של יעקב אליס, עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי קוסמטיקה המבוססים על בוץ ומינרלים טבעיים מים המלח. עיקר מכירותיה של החברה נובעות מייצוא לחו"ל ומכאן שלשינויים בשערי החליפין של מטבעות זרים, השפעה מהותית על הרווחיות.

אהבה מעבדות ים המלח מוחזקת על ידי אהבה אחזקות 68.92%, שמרוק - קרן צמיחה למשקיעים ישראלים שותפות מוגבלת 8.23%, שמרוק ישראל קרן צמיחה 10.29%, קיבוצי ים המלח אחזקות 6.71% וקיבוץ קלי"ה 5.85%. אהבה אחזקות בע"מ מוחזקת על ידי חמ"ש אהבה אחזקות (50%) של קיבוץ מצפה שלם ונאמנות חמ"ש 2000 ועל ידי המשביר אחזקות (50%) של אור אסף השקעות שמחוזקת בשיעור של 50% על ידי ב. גאון קמעונאות וסחר ו-50% ע"י אברהם לבנת.

הנגיעה לבורסה היא גאון אחזקות 0% גאון אחזקות 47.2 0% גאון אחזקות בסיס:47.2 פתיחה:47.2 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: - חברת החזקות ביסודו של איש העסקים בני גאון ז"ל השולטת בצנורות המזרח התיכון, מחזיקה במיטב השקעות ומחזיקה באהבה כ-18% בשרשור מלא. החברה נסחרת לפי של 76.3 מיליון שקל.

בדו"חות הרבעוניים של גאון אחזקות נכתב כי עיקר השינויים בהכנסות נטו בתחום הקמעונאות והסחר לתקופה כללו גידול במכירות של אהבה מעבדות ים המלח. לאהבה אחזקות מזומנים ושווי מזומנים של 2.1 מיליון שקל והלוואות מבנקים של 12 מיליון שקל.

בדו"חות השנתיים של גאון נכתב כי "בהתאם להערכת שווי שנערכה לאחרונה, שווי 'אהבה' ירד". עוד נכתב כי להערכת הנהלת אהבה נתח השוק שלה בארץ במוצרי טיפוח פנים וגוף הינו כ-10% ונתח השוק שלה בחו"ל אינו מהותי. מוצרי החברה משווקים ביותר מ-25 מדינות והחברה מעסיקה 270 עובדים, נכון לסוף 2011. אהבה מעבדות ים המלח שולטת באהבה רשת חנויות בע"מ, קלינרל מעבדות ים המלח בע"מ ומוצרי בריאות ים המלח (שיווק בינלאומי) בע"מ.

בגולדמן זאקס ובחברת אהבה בחרו שלא להגיב לידיעה.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  וצדר... (ל"ת)
  סוסו סמי ובניו בעמ 10/09/2012 16:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור