עורך מעריב: "המנהיגות שמגלה נוחי דנקנר - יוצאת מגדר הרגיל"

ניר חפץ, עורך מעריב, בראיון לגלי צה"ל למצבו של העיתון ולאחריותו של בעל השליטה, נוחי דנקנר
 |  (4)
מאמין בבוס
על רקע ההפסדים הכבדים שהציג העיתון מעריב שבשליטת IDB, ועל רקע הניסיונות של נוחי דנקנר להציל את העיתון על ידי הזרמה של 15 מיליון שקל נוספים, התייחס הבוקר (א') ניר חפץ, עורך מעריב, בראיון לגלי צה"ל למצבו של העיתון ולאחריותו של בעל השליטה, נוחי דנקנר.

"הכיוון הדיגיטלי סומן כבר לפני כמה חודשים. זה לא מאתמול. אם לא יהיה למעריב חמצן אז תהליך המעבר למהדורה דיגטלית יהיה מהיר יותר. לפני כשנה כש-IDB רכשה את השליטה היה ברור שהעיתון יעבור תהליך, אבל בשנה הזאת קרו דברים במשק ובעולם - כעת ברור שלבעלי השליטה קשה יותר להזרים כספים".

חפץ התייחס גם לעתידם של עובדי העיתון על רקע המעבר לפורמט הדיגיטלי והפסקת הדפסת העיתון במהלך השבוע ואמר "יש במעריב כ-2,000 עובדים. אני לא יכול להגיד כמה יפוטרו ואני לא יכול לומר מתי ואיך זה יקרה. אין לי יכולת לתת נתונים, אבל אם משהו צריך להדיר שינה מעיננו זה שבעיתון יש הרבה מאוד עובדים קשי יום וזה עומד לנגד עיני הנהלת העיתון".

על מנהיגותו של דנקנר לחפץ יש רק מחמאות, "מנהיגות בכלל וגם מנהיגות עסקית נמדדת בתקופות כאלה. המנהיגות שמגלה נוחי דנקנר גם בקבוצת IDB וגם ב'מעריב' - יוצאת מגדר הרגיל. הוא הודיע שיעשה הכל כדי לדאוג לכספי המשקיעים - ואני חושב שזה מה שהוא יעשה גם במעריב".

על השאלה האם יבוא יום שבוא מעריב יחדול מלהתקיים אמר עורך העיתון, "קשה לי לנבא את העתיד. זה עסק שנמצא בסכנה. מה שמפריד בין מעריב לבין סגירה - זה נוחי דנקנר והוא עושה הכל על מנת שהעיתון ימשיך להתקיים".
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  כל המשק מלקק לטיקונים אפסים! (ל"ת)
  אבי 02/09/2012 10:16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  מנהיגות והגינות
  רומי 02/09/2012 09:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  זה שאתה מביא כסף מהבית ועומד בהתחייבויות שלך לצערי הטיקונים שלנו שהתגלו רובם ככולם כנוד ברוח חכמים רק בכספי הציבור בחסות השילטון המאוס שלנו מישהו כבר אמר הון שילטון!!!!!!!! ביזיון בחסות החוק
  סגור
 • 2.
  עורכי מעריב לדורותיהם
  אורי 02/09/2012 09:43
  הגב לתגובה זו
  0 1
  עורכי מעריב מתאפינים בליקוק ובהגנה על פושעים - שהם - מה לעשות - בעלי העיתון. כך עשה עורך אחר -דנקנר שמו ! - ביוצאו להגנת נימרודי שהורשע בדין . ועכשיו עורך מעריב יוצא להגנת אדם שלקח הלוואות מהציבור ומהבנקים ולא יכול להחזירם. דנקנר שמו. איזו משפחה !
  סגור
 • 1.
  מנהיגות? על חשבון מי דנקנר "מציל את העיתון"?
  אגחיסט 02/09/2012 09:22
  הגב לתגובה זו
  0 3
  האם זה כסף פרטי של נוחי דנקנר או שזה כסף מאידיבי שמשולם על חשבון מחזיקי האג"ח? כניסתו של דנקנר למעריב והכספים שהוא מזרים לשם מכספי חברות האחזקה זהו פשע. ואיפה הדירקטוריון?
  סגור