: צפו בכל השינויים הצפויים מיום ו' בקווי האוטובוס בגוש דן

משרד התחבורה קיבל את הערותיהם של הרשויות המקומיות והנוסעים ושינה את מסלולם של 22 קווי אוטובוס הנוסעים בר"ג, גבעתיים, בת-ים, חולון ות"א
 | 
אוטובוס (קרדיט: IconFinder)
משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים יבצע החל מיום שישי הקרוב שינויים והתאמות ב-22 קווי אוטובוס הפועלים בגוש דן, כצעד משלים לארגון מחדש של התחבורה הציבורית שהחל ביולי 2011.

צפו בכל ה שינויים במסלולי קווים בגוש דן

בחודשים האחרונים, בעקבות תחילת תהליך רה-ארגון התחבורה הציבורית בגוש דן, קיבל משרד התחבורה את הערותיהם של רשויות מקומיות, מפעילי תחבורה ציבורית ונוסעים ובעקבותיהן הוחלט במשרד התחבורה על סדרת השלמות והתאמות בתוכנית הרה-ארגון. כזכור, הארגון מחדש בוצע לאחר עשרות שנים בהן לא הותאם מערך התחבורה הציבורית בגוש דן לצורכי התושבים ונועד ליצור רשת קווי אוטובוסים פשוטה וקלה להתמצאות בגוש דן.

השינויים במסלולי הקווים בוצעו בערים חולון, בת ים, רמת גן, גבעתיים ותל אביב-יפו. בין הקווים בהם יבוצעו התאמות: קו 7 בחולון אשר ייסע ברחוב תל גיבורים ולא ברחוב היינה; קו 5 אשר ייסע לרכבת מרכז דרך רחובות פנקס ויהודה המכבי וקו 89 שחעבור בתחנה המרכזית החדשה דרך רחוב חיל השריון ולא דרך שדרות הר ציון. .

יודגש כי במספר מסלולי קווים, שלגביהם לא סוכמו השינויים שיתבצעו, דוגמת קו 40, לא ייערך כל שינוי במסלול האוטובוס עד אשר תושג הסכמה עם מרבית התושבים באזור על התוואי המוצע.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה