ויצמן, בשנתיים האחרונות כתב שוק ההון של מעריב, חוצה את הקווים וינהל את חברת הבת של ’דלק נדל"ן’, המחזיקה בשטחי בנייה בחיפה; מצטרף

ויצמן, בשנתיים האחרונות כתב שוק ההון של מעריב, חוצה את הקווים וינהל את חברת הבת של ’דלק נדל"ן’, המחזיקה בשטחי בנייה בחיפה; מצטרף לרועי מלצר ואורי שוסטר שעשו אותו מסלול בחודשים האחרונים
 |  (1)
ויצמן, בשנתיים האחרונות כתב שוק ההון של מעריב, חוצה את הקווים וינהל את חברת הבת של ’דלק נדל"ן’, המחזיקה בשטחי בנייה בחיפה; מצטרף
יוני ויצמן, כתב שוק ההון של מעריב, מצטרף לקבוצת דלק של איש העסקים יצחק תשובה. ויצמן מונה למנכ"ל פרויקט ’חוף כרמל’, אותו רכשה חברת ’דלק נדל"ן’ בפברואר האחרון, ויבצע פרויקטים נוספים בחברה.

חברת חוף כרמל מחזיקה כיום בבית המלון ’מרידיאן’ בחיפה ובשני בנייני דיור המכילים 474 דירות. כמו כן, לחברה זכויות בנייה של 64 אלף מ"ר בשטח של 30 דונם, ושטחים מסחריים בסביבת המלון.

ויצמן (29), בעל תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, החל את דרכו העיתונאית במעריב לפני כ-6 שנים ככתב בריאות בירושלים, ובשנתיים האחרונות שימש ככתב שוק ההון והצרכנות הפיננסית.

ויצמן מצטרף לשורה ארוכה של עיתונאים ש’חצו’ לאחרונה את הקווים ועברו לסקטור העסקי. לפני מספר שבועות היה זה רועי מלצר, סגן עורך שוק ההון בגלובס, שהודיע כי הוא עוזב לטובת קבוצת איי די בי של נוחי דנקנר לתפקיד אנליסט בכיר בקבוצה. לפניו היה זה אורי שוסטר, ששימש גם הוא ככתב שוק ההון בגלובס, וכעת על תקן אנליסט בקבוצת בוימלגרין של איש העסקים החרדי שעיה בוימלגרין.

זירת שוק ההון בעיתונים הכלכליים רותחת בשבועות האחרונים, מאז כניסת כלכליסט, ולאייס נודע כי עורכי העיתונים מרעיפים לאחרונה הצעות מפתות על כתבי שוק הון מובילים בעיתונים המתחרים, במטרה לצרפם אליהם.

לא ניתן היה להשיג את תגובתו של יוני ויצמן.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  תותח!!
  ליאת 14/05/2016 20:17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  (-:
  סגור