צחי מרקור סוגר עסקה: מוכר כ-11 חניונים ליורוטרייד ורוכש את השליטה בחברה

חברת חניוני הצלחה של מרקור תשלם כ-20 מיליון שקלים עבור 60% ביורוטרייד. מנגד, יורוטרייד תשלם 62.5 מיליון ש' עבור 50% מהאחזקה בחניונים של מרקור
 | 
(קרדיט: Getty images Israel)
החברות יורוטרייד וחניוני הצלחה סוגרות עסקה. צחי מרקור, הבעלים של חניוני הצלחה ואחד מהתמחרים לרכישת חברת הנדל"ן אזורים, ירכוש את השליטה ביורוטרייד. מנגד, ימכור מרקור חלק מאחזקותיו בישראל.

צחי מרקור, הבעלים של חניוני הצלחה, ימכור ליורוטרייד 50% מהחזקותיו ב-11 חניונים בישראל (מתוך כ-100 חניונים שבבעלותו) בתמורה ל-62.5 מיליון שקל. במקביל, ישלם מרקור ליורוטרייד 20.5 מיליון שקלים - בכך ירכוש כאמור את השליטה ביורוטרייד (60%).

עד 6 חודשים מרגע השלמת העסקה, שמורה למרקור האופציה למכור את 50% הנותרים מאחזקויו בחניונים ליורוטרייד, וזאת בעבור 62.5 מיליון שקלים נוספים. כך שסך הכל עשוי להגיע סך מכירת החניונים ל-125 מיליון שקלים.

מחזיקי האג"ח ביורוטרייד יקבלו 16 מיליון שקלים במזומן, סחיר בהיקף 20 מיליון שקלים, 20% מהון המניות של יורוטרייד ואופציות בגובה של 12 מיליון שקלים.

לאחר השלמת העסקה תתבצע הנפקת זכויות ולאחריה תשקיע יורוטרייד 50 מיליון שקל בקרן השקעות של מרקור שתעסוק ברכישת חניונים ונדל"ן בארה"ב ובקנדה, וזאת כנגד הקצאת מניות ליורוטרייד בקרן.

נזכיר כי מרקור נמנה על המשקיעים הפוטנציאליים המביעים עניין ברכישת חברת אזורים, ואף הגיש לרכישת השליטה באזורים על פי שווי של כ-750 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה