מסחר מאוחר בישראל? חברת מאה-נט נכנסת אל הואקום, פותחת חדר מסחר עד 21:00

החברה משיקה היום חדר מסחר שיפעל מהשעה 17:00 ועד 21:00 ויאפשר ביצוע עסקאות מחוץ לבורסה סביב שער הסגירה של המניות
 | 
מסחר מאוחר בישראל? חברת מאה-נט נכנסת אל הואקום, פותחת חדר מסחר עד 21:00
המסחר בבורסה בת"א ננעל בשעה 16:30, בדיוק ברגע שנפתח המסחר בוול סטריט אך בניגוד לוול סטריט, בבורסה המקומית לא קיין "מסחר מאוחר", כלומר לא ניתן לקנות או למכור מניות לאחר הסגירה. אל הואקום הזה נכנסת היום חברת מאה-נט אשר משיקה היום חדר מסחר לעסקאות מהשעה 17:00 ועד 21:00.

מבירור שבצעה החברה עם לקוחותיה התברר כי קיים עניין וצורך בשירות זה והמשקיעים מעוניינים להגיש הצעות קנייה ומכירה גם לאחר שעות המסחר. ההצעות שיתקבלו יפורסמו ע"י מאה-נט באתר החברה, כך שכל אחד יוכל לראותן. מי שימצא עניין באחת ההצעות, או ירצה להציע הצעה משלו, יתקשר לסוחרי מאה- נט, שיבצעו התאמות בין קונה למוכר ויטפלו בסגירת העסקאות.

מרגע שיש הסכמה בין הקונה למוכר בעניין מסוימת, יידרש כל אחד מהם לשלוח טופס וכן להעביר את פרטי העסקה לבנק/חבר הבורסה שלו. העסקאות יסלקו למחרת, בעסקה מחוץ לבורסה, באמצעות חברי הבורסה של הלקוחות.

להערכת דני נוריאל מנכ"ל מאה-נט, עיקר העסקאות יבוצעו במניות בהן אחזקות גדולות לציבור: פועלים, לאומי וכיל ומניות הנפט והגז (גבעות, רציו, ישרמקו, אבנר, מודיעים וכד') ופתוח גם לשאר המניות.

לגבי העסקאות, יש מינימום 50 אלף שקל כאשר ההצעות שיתקבלו יהיו סביב שער הסגירה: בקנייה לא פחות מ-0.5% מעל שער הסגירה ובמכירה לא פחות מ-0.5% מתחת לשער הסגירה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה