לא עוצרת: נקסט ג'ן זינקה 100% ב-3 ימי מסחר, פועלת להשתלט על אינטרקיור

על פי הערכות, נקסט ג'ן הנמצאת בשליטת די מדיקל תציע למחזיקי האג"ח של אינטרקיור לרכוש מהם את איגרות החוב. לאחר מכן, תפעל להמיר את האג"ח להון מניות
 | 
לא עוצרת: נקסט ג'ן זינקה 100% ב-3 ימי מסחר, פועלת להשתלט על אינטרקיור
מניית נקסט ג'ן זינקה ביום ראשון בכ-28% והשלימה זינוק של יותר מ-100% תוך שלושה ימי מסחר בלבד. ממידע שהגיע ל-Bizportal עולה, כי ברקע לזינוק החד במניה עומדות הערכות בשוק, כי נקסט ג'ן (בעבר סלע גרופ), הנמצאת בשליטת די מדיקל (58.51%), פועלת להשתלט על חברת המיכשור הרפואי אינטרקיור.

על פי הערכות, נקסט ג'ן צפויה להציע לרכוש את איגרות החוב שאינטרקיור לא הצליחה לפרוע ובהמשך לכך להמיר את איגרות החוב להון מניות. בעקבות המהלך, צפויה נקסט ג'ן להפוך לבעלת שליטה באינטרקיור.

אינטרקיור עוסקת בפיתוח מכשיר רפואי לא פולשני להורדת לחץ דם. החברה נמצאת במצוקת מזומנים ומחפשת הסדר חוב מול מחזיקי האג"ח להם היא חייבת כ-40 מיליון שקל.

בשלהי חודש ינואר השנה השלימה די מדיקל, שבשליטת זאב ברונפלד מני מור ואייל שרצקי, את רכישת חברת נקסט ג'ן לאחר שמזגה לתוכה את פעילות חברת הבת סינדולור אשר פיתחה מזרק ללא כאב.

בהמשך לכך, במהלך פברואר גייסה החברה 3.58 מיליון שקלים ממשקיעים פרטיים ע"י ביצוע הנפקת זכויות לבעלת השליטה די מדיקל ומכירת המניות שהתקבלו ממימוש הזכויות למשקיעים. העסקה התבצעה לפי שער של 9.4 אגורות למנייה.

מניית נקסט ג'ן השלימה זינוק של 101% בשלושת ימי המסחר האחרונים למחיר של 21.3 אגורות, המשקף לחברה 38 מיליון שקלים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה