שרי אריסון: לפני שנתיים קיבלה מסר על המשבר, "שאנשים יתחילו להשתגע"

"אני הרבה שנים מקבלת מסרים", סיפרה בעלת השליטה בבנק הפועלים בראיון לערוץ 2 הערב. לדבריה, "אנחנו לקראת הגאולה". על פרשת דנקנר: "לא ראיתי הצדקה במה שעושים לו"
 |  (1)
שרי אריסון
בראיון לערוץ 2 היום אמרה האישה העשירה בישראל כי היא מרגישה כי לא מכירים אותה, כי לדעתה אין הצדקה לדרישותיו של הנגיד פישר, דיברה על גירושיה מעופר גלזר, אך מלבד זאת הוסיפה ואמרה כי היא מקבלת מסרים מלמעלה וכי היא ידעה על בואו של המשבר הכלכלי.

"אנחנו כנראה בחושך, אבל אחרי זה בה האור"

"אני הרבה מאוד שנים מקבלת מסרים, תקרא לזה תקשורים", הסבירה בעלת השליטה בבנק ישראל במהלך הראיון. "אני רואה דברים, הרבה דברים לפני שזה קורה". אריסון הבהירה כי קיבלה מטרה זו לא לשם עשיית כסף, כי אם בשביל "להביא את העולם למקום אחר". "יש לי חזון מאוד גדול של הבטחת הקיום האנושי ואני חושבת שאני יכולה להביא ערך מוסף לעולם", הוסיפה.

לדבריה, את המסרים היא מקבלת בצורה של תמונות או מילים. אריסון טוענת כי את המסר לגבי המשבר הכלכלי היא קיבלה כבר לפני שנתיים, לפיו "אנשים יתחילו להשתגע... יותר ויותר אנשים משתגעים, שזה מדהים".

"אני חושבת שאנחנו לקראת הגאולה", הוסיפה אריסון, והדגישה כי יתכן והמשבר קרוב לסיומו. "אנחנו כנראה בחושך, אבל אחרי זה בא האור".

העילה לקיום הראיון הייתה הוצאה של ספר פרי עטה של אריסון, בשם "לידה". כשנשאלה מדוע החליטה להוציא ספר ענתה כי "אני חושבת שפשוט הרגשתי שהגיע הזמן שאני אוציא את הקול שלי, מי שאני באמת".

"דני היה יו"ר מעולה"

"אני חושבת שדני היה יו"ר מעולה", אמרה אריסון בעניין העימות עם נגיד , סטנלי פישר, על . "לא ראיתי הצדקה במה שעושים לו... אני לא מאמינה שאפשר לתלות בן אדם בכיכר העיר בלי משפט ובלי סיבות שאני יכולה להבין למה".

על החלטתה , אמרה אריסון כי המתינה כשכולם השמיעו את קולם בתקשורת, עד שהחליטה ש"עד כאן, יש לי מה להגיד ואני יוצאת ואומרת את זה".

"נעשה לו עוול"

בעניין אישי יותר, דיברה אריסון על כעל סיומה של תקופה חשובה עבורה. "הייתה לי תקופה מאוד חשובה עם עופר, אבל הגענו לסגירת המעגל... קיבלתי מה שהייתי צריכה לקבל, והוא כנראה קיבל את מה שהוא היה צריך לקבל, ואנחנו שנינו צריכים לעבור הלאה".

בקשר להרשעותיו של גלזר בשני מקרים של מעשים מגונים ואחד של הטרדה מינית, המשיכה אריסון לעמוד לצידו וטענה כי נעשה לו עוול. "הייתי בבית, הייתי עדה. לא היה ולא נברא".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אצ צדיקה
  משה לוי 07/03/2011 13:32
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אוהבים אותך
  סגור