חברת etrader רוכבת על הגיאות בסקטור הנפט: משיקה אופציות על ישראמקו

יו"ר דירקטוריון אי-טריידר, טלי ירון אלדר: "אנחנו בוחנים כל העת אפשרויות להנפיק אופציות על מניות שמרכזות עניין רב"
 |  (1)
חברת etrader רוכבת על הגיאות בסקטור הנפט: משיקה אופציות על ישראמקו
החל מהיום ניתן לסחור בישראל באופציות על מניית ישראמקו יהש. את האופציות מסוג call ו-Put מציעה חברת etrader, זירת המסחר באופציות דיגיטליות. מועדי הפקיעה של האופציות הן חודשיות, שבועיות ואפילו יומיות ואחוזי התשואה ידועים מראש: 70%.

נזכיר כי לאחרונה זרמו לשוק ידיעות רבות מכיוונה של השותפות, שגרמו לעלייה במחזורי המסחר היומי הממוצע מכ-1 מיליון שקל בשנת 2008 לכ-40 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2009.

ישראמקו מחזיקה בכ-30% בקידוחי "דלית" 1 שמצאה לאחרונה מול חופי חדרה תגלית גז טבעי המוערך בכ-3 מיליארד דולר. פוטנציאל המאגר נאמד בכ-15 מיליארד מ"ק. החברה גם מחזיקה בכ-30% מקידוחי "תמר" 1, הממוקם מערבית לחיפה. לפי הפרסומים נמצאו במאגר כמויות גז הנאמדות בשווי של כמה מיליארדי דולרים.

יו"ר אי-טריידר, טלי ירון אלדר, אמרה היום כי "כחלוצת המסחר באופציות דיגיטליות על מניות בישראל, אנחנו גאים להיות זירת המסחר הראשונה שמציעה לציבור לרכוש אופציות על ישראמקו. אנחנו בוחנים כל העת אפשרויות להנפיק אופציות על מניות שמרכזות עניין רב".

etrader מאפשרת מזה מספר חודשים מסחר באופציות על מניות של כמה חברות מובילות בבורסה בת"א, בהן טבע, פועלים, אפריקה, כי"ל ולאומי. המסחר באופציות על מניות אלה מרכז עניין רב בזירת המסחר האינטרנטית של החברה. באתר ניתן לסחור באופציות גם על מניות זרות כמו GE, Apple , Google, Microsoft, HSBC, Coca Cola, מרקס אנד ספנסר ועוד.

המסחר באופציות על מניות מוצע במקביל למסחר באופציות נוספות שמציעה החברה על מדדים (ת"א 25, Nasdaq, FTSE), שערי מט"ח (בין השאר דולר/שקל, פאונד דולר, /דולר) ומחירי סחורות (נפט, זהב).

חברת etrader השיקה במרץ 2008 זירת מסחר באופציות דיגיטליות, המתבססת על פיתוח ישראלי מקורי. אתר האינטרנט מהווה פלטפורמת מסחר מקוונת ייחודית באופציות דיגיטליות, שתוכננה ועוצבה במטרה לפשט את תהליכי המסחר. זירת המסחר החדשה מאפשרת לבצע השקעות קצרות מועד או ארוכות טווח, גם בסכומי כסף נמוכים מאוד, עם גבוהה וללא עמלות.

האתר מציע מסחר באופציות בעלות מועד פקיעה קבוע מראש (סוף שעה, סוף יום, סוף שבוע או סוף חודש), ותשואה ידועה מראש (65-71 אחוז).
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה