קמהדע חונכת בניין מעבדות חדש: "החברה עומדת בפני קפיצת מדרגה ואבן דרך משמעותית"

כך אומר דוד צור, מנכ"ל החברה. "שיווק תרופת הדגל שלנו בארה"ב צפוי להתחיל בשנת 2010"
 | 
דוד צור
חברת קמהדע, הפועלת בתחום הביוטכנולוגיה ומפתחת, מייצרת ומשווקת תרופות ייחודיות להצלת חיים, חונכת היום (ב') את בניין המעבדות החדש הממוקם במתחם החברה בבית קמה. בניין המעבדות הינו בשטח של כ-700 מ"ר ובבנייתו הושקעו כ-7 מיליון שקל.

הקמת המעבדות בוצעה לאחר תכנון ממושך ובמסגרת התקציב שתוכננו תוך השבתה מינימלית של מערכי היצור ותכניות העבודה ולפי הסטנדרטים של ה-FDA ושל רשות התרופות האירופאית וה-EMEA.

השקעה זו מהווה חלק מהשקעה כוללת בהיקף של כ-45 מיליון שקל של החברה בשדרוג מתקני היצור והתשתיות שבוצעו במהלך 2007 ו - 2008, וזאת על-מנת לעמוד, כאמור, בסטנדרטים של ה-FDA ושל רשות התרופות האירופאית וה-EMEA.

החברה החליטה לקיים טקס צנוע לחנוכת ותחילת העבודה במעבדות החדשות.

דוד צור, מנכ"ל קמהדע, מציין היום כי חנוכת בניין המעבדות החדש הינו נדבך חשוב במאמצי החברה לרישום ואישור מוצריה האסטרטגיים בארה"ב ובאירופה, במקביל לביצוע הניסויים הקליניים במוצרים אלו. "הקמת המעבדות החדשות העומדות בתקני FDA ו-EMEA תסייע למימוש האסטרטגיה העסקית של החברה לרישום המוצרים המובילים (AAT בהזרקה, AAT באינהלציה והחיסון נגד כלבת KamRAB) ומקדמת את החברה בהערכותה לכניסה לשווקים בארה"ב ובאירופה.

צור הוסיף ואמר כי "מעמד זה, מציב את חברתנו בקבוצה מצומצמת של חברות ישראליות, העומדות בסטנדרטים של ה-FDA. החברה עומדת בפני קפיצת מדרגה ואבן דרך בשיווק של תרופת הדגל שלנו לטיפול במחלת החסר הגנטי בחלבון האלפא-1 בארה"ב. בשנה האחרונה סיימנו בהצלחה ניסוי שלב 3 (שלב אחרון) לפי תוכנית קלינית שאושרה על ידי ה- FDA לטיפול במחלת החסר הגנטי באלפא-1 ושיווק התרופה בארה"ב צפוי להתחיל בשנת 2010".

ככל הידוע, חברת קמהדע הינה המובילה העולמית בפיתוח הדור הבא של הטיפול במחלת החסר הגנטי באלפא 1 במתן באינהלציה, הוסיף ואמר צור.

קמהדע נמצאת בשליטת ראלף האן, דוד צור וקבוצת ההשקעות של ליאון רקנאטי, המתמחה בפיתוח וייצור תרופות ייחודיות הניתנות בהזרקה או באינהלציה לשימושים במצבי חירום רפואיים. כמה ממוצרי החברה נמצאים בשלבים מתקדמים של ניסויים קליניים בארה"ב ובאירופה. מוצרי החברה נמכרים היום ביותר מ-15 מדינות ברחבי העולם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה