נחתם סופית הסכם הזיכיון הבלעדי של מוטי זיסר לשיווק "גאפ" בישראל

מוטי זיסר: "אנו בטוחים כי ניסיוננו בשיווק מותגי "מנגו" ו- "G-Star" בארץ, בשילוב ניסיוננו בייזום ופיתוח קניונים ומרכזים מסחריים, יסייעו לנו בכדי למצות את הפוטנציאל המסחרי של גאפ ובננה רפבליק בישראל"
 | 
מוטי זיסר
הסכם הזיכיון הבלעדי לשיווק מוצרי '' ו'בננה רפבליק' נחתם סופית. אלביט מסחר וקמעונאות, בבעלות מלאה של אלביט הדמיה של מוטי זיסר חתמה על ההסכם עם Gap Inc.

מוטי זיסר, יו"ר אלביט הדמיה מסר: "גאפ בחרה באלביט מסחר וקמעונאות כזכיין הבלעדי לשיווק מותגי GAP ו- Banana Republic בישראל. אנו בטוחים כי ניסיוננו בשיווק מותגי "מנגו" ו- "G-Star" בארץ, בשילוב ניסיוננו בייזום ופיתוח קניונים ומרכזים מסחריים, יסייעו לנו בכדי למצות את הפוטנציאל המסחרי של מותגים אלו בישראל, באופן המקסימאלי. אלביט מסחר וקמעונאות פיתחה את רשת "מנגו" בישראל מ- 8 חנויות ל-25 חנויות והצליחה להכפיל פי 4 את הכנסות חנויות "מנגו" ממכירות המותג".

אריק בן זינו, מנכ"ל אלביט מסחר וקמעונאות מסר: "אנו שמחים מאד על בחירתה של גאפ באלביט מסחר וקמעונאות בע"מ כזכיין הבלעדי שלה בארץ, בחירה המעידה על יכולותינו ויתרונותינו בתחום הקמעונאות והנדל"ן".

"כידוע, גאפ הוא גוף ענק ומוביל בתחום הקמעונאות בעולם. במחצית השנייה של 2009 נפתח חנות ראשונה של גאפ בארץ אשר תכלול מגוון רחב מקו התינוקות, הילדים, הגברים והנשים. בנוסף, בכוונתנו לשווק בארץ גם מותגים נוספים מבית גאפ . במהלך שנת 2010 נפתח גם חנות ראשונה של בננה ראפאבליק לגברים ונשים אשר תיפתח כרשת נפרדת".

אלביט הדמיה הינה חברה בת של אירופה ישראל המתמקדת בארבעה תחומים עיקריים: תחום הנדל"ן ומרכזים מסחריים, בין היתר, באמצעות חברת הבת פלאזה סנטרס אשר נסחרת ב- LSE וב- WSE; תחום המלונאות באמצעות חברת הבת אלסינט; תחום טיפול מונחה הדמיה רפואית באמצעות חברת אינסייטק; וכן השקעות היי טק בתחום הביוטכנולוגיה באמצעות חברתGamida ובחברות נוספות בתחום התקשורת.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה