ענף התיירות: גוליבר רוכשת את השליטה בחברת טיק טק מעזרא גבאי

לאחר הרכישה יגדל היקף הפעילות של גוליבר ללמעלה מ- 150 מיליון שקל בשנה; 30% מאחזקות החברה ישארו בידי גבאי
 | 
ענף התיירות: גוליבר רוכשת את השליטה בחברת טיק טק מעזרא גבאי
חברת התיירות גוליבר הודיעה היום על רכישת השליטה בחברת התיירות טיק טק. גוליבר תחזיק מעתה ב- 70% ממניות החברה. יתרת האחזקות (30%) תישאר בבעלות איש העסקים עזרא גבאי, שהחזיק עד כה במלוא האחזקות של החברה.

עם השלמת רכישת טיק טק תחזיק גוליבר נתח שוק נוסף בתחום התיירות האינטרנטית. לאחר הרכישה יגדל היקף הפעילות של גוליבר ללמעלה מ- 150 מיליון שקל בשנה. חברת טיק טק צפויה להשיג השנה מחזור מכירות של 35 מליון ש"ח.

צביקה קרפל, שכיהן עד לאחרונה כמנכ"ל גוליבר, ופועל כעת כמנהל פיתוח עסקים במסגרת חברת האם של גוליבר, מלווה את העסקה ויהיה אחראי להעברת החברה לרווחיות. בימים אלה עוברת טיק טק לניהולה השוטף של חברת גוליבר.

לדברי צביקה קרפל, "זהו הנדבך הראשון באסטרטגיית חברת התיירות גוליבר לצרף לשורותיה חברות תיירות וחברות טכנולוגיה בעלות פוטנציאל מעניין, הן אתרי האינטרנט לקהל הרחב והן חברות בעלות טכנולוגיות עם ערך מוסף ללקוח. אני בטוח כי רכישתה של טיק טק תחזק את מעמדה של גוליבר בענף התיירות בישראל, ותאפשר בעיקר לצרכנים להנות מהיצע רחב, טכנולוגיה מתקדמת וערך מוסף ממשי, במחירים אטרקטיביים", הוסיף קרפל.

עזרא גבאי, הבעלים של גבאי סוכנויות לביטוח ומבעלי חברת טיק טק מסר כי, "הבנתי שרק עם שילוב משמעותי של טכנולוגיה מתקדמת והעברת החברה לגורם בעל רקורד ניהולי בתחום התיירות, תוכל החברה להמשיך ולצמוח ולהפוך לגורם מוביל בתחום התיירות בשנים הבאות. לאחר בחינת האפשרויות השונות בענף התיירות ומחוצה לו בחרתי לחבור לחברת גוליבר, ואני מאמין שצעד זה יאפשר לחברה לצמוח בקצב מהיר ולהפוך לגורם דומיננטי בשוק התיירות", הוסיף גבאי.

חברת התיירות טיק טק הוקמה לפני כ- 5 שנים ע"י קבוצת גאון השקעות וחברת הנסיעות הותיקה BTC. לאחר שנתיים וחצי של פעילות נרכשה ע"י איש העסקים עזרא גבאי, ונוהלה על ידו. עיקר פעילותה של החברה הוא בשיווק ישיר של חבילות נופש בתחום הנופשונים וטיסות שכר, וכן בתחום תיירות הפנים.

גוליבר מפתחת ומשווקת אתר תיירות מקוון באינטרנט, המיועד לקהל הרחב בישראל. האתר מאפשר לבצע הזמנה מקוונת של טיסות סדירות וטיסות שכר, חבילות והפלגות נופש, חבילות ערים, טיולים מאורגנים, בתי מלון בחו"ל, רכב שכור, נסיעות, חבילות סקי, חבילות נופש ובתי מלון בישראל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה