פנסיונר קשיש הגיש תביעה של 100 אלף שקל נגד יוסי סיאס ורדיו ללא הפסקה

התובע מתלונן על כך שסיאס התקשר אליו לקראת חצות ותיחקר אותו על יחסיו המשפחתיים עם משפחתו ללא ידיעתו שמדובר בשידור חי; הקשיש מאשים את הנתבעים בהוצאת לשון הרע
 | 
פנסיונר קשיש הגיש תביעה של 100 אלף שקל נגד יוסי סיאס ורדיו ללא הפסקה
יוסי סיאס, שדרן הרדיו הותיק והתחנה בה הוא משדר - "רדיו ללא הפסקה", נתבעות על-ידי קשיש פנסיונר, הטוען כי, סיאס התקשר אליו בשעה מאוחרת (23:30) והציג בפניו שאלות בנוגע להליכים משפחתיים מול בני משפחתו.

התובע, המיוצג ע"י עוה"ד ליאור טומשין ובנימין פרלמן ממשרד מרקמן טומשין טוען כי, בינו לבני משפחתו מתנהלים, מזה שנים ארוכות, הליכים משפטיים בנוגע לנכסי המשפחה. התמשכות ההליכים ועצם התנהלותם העיבה על יחסי התובע עם יתר אחיו ואחיותיו, ולמעשה - מזה שנים שאין קשר כלשהו (למעט לצורך ההליכים המשפטיים) בין התובע ליתר בני משפחתו.

השתלשלות האירועים והוצאת לשון הרע

ביום 19.6.06, בשעת לילה מאוחרת (בשעה 23:30 לערך), קיבל התובע שיחת טלפון שהעירה אותו משנתו. על הקו היה מר סיאס אשר הציג עצמו בשמו, ומייד החל לתחקר את התובע אודות הסכסוך בין בני המשפחה.

התובע, קשיש תם-לב, שיתף פעולה עם סיאס והשיב לכל השאלות שהוצגו בפניו.

בתביעה מדגישים, כי סיאס לא יידע את התובע כי שיחתם משודרת בשידור חי ברדיו, ולא סיפר לו כי טרם יצירת הקשר עמו, כבר ערך שיחה בת כמחצית השעה עם אימו ואחיותיו, במסגרתה נאמרו כנגדו דברים קשים ביותר, מבלי שהיתה בידו האפשרות להתגונן ולהציג גרסתו. יתרה מכך, התובע אף לא ידע בשלבים ראשונים כי אימו ואחיותיו עדיין נמצאות על הקו ומהוות שותפות סמויות לשיחה.

במהלך השיחה הוחלפו דברים בין התובע, סיאס ואמו של התובע ושתיים מאחיותיו. בין יתר הדברים שנאמרו, הטיחו אמו של התובע ואחיותיו האשמות חריפות כנגדו על אלימות כלפי האם הקשישה, גזילת כספה ונכסיה, ודברים נוספים.

התובע גם טוען נגד סיאס והרדיו, כי במהלך השיחה עודד השדרן את אמו של התובע ואחיותיו להמשיך ולספר בגנותו, להשמיצו ולקלסו בשידור חי, ואף "הוסיף שמן למדורה" בהערות ציניות ואכזריות פרי דמיונו.

סכום התביעה כנגד סיאס והרדיו עומד כאמור על 100 אלף שקלים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה