אמיר גבע נכנס לשותפות באתגרים של שמעון ימין

רוכש 10% מחברת הבת אתגרים פנסיוניים התמורה לעסקה (1.4 מיליון שקל) משקפת לחברה שווי שוק של 14 מיליון שקל. בנוסף - רכש יהלומן שזהותו לא נחשפה 10% מחברה בת נוספת של הקבוצה של ימין
 | 
אמיר גבע נכנס לשותפות באתגרים של שמעון ימין
שני אנשי עסקים מובילים בשוק ההון הישראלי גילו לאחרונה עניין רב בקבוצת 'אתגרים פיננסיים' שבבעלותו של איש העסקים שמעון ימין (בתמונה), ורכשו 10% מפעילות הקבוצה. הראשון הוא אמיר גבע, שרכש 10% ממניות חברת הבת שלה - אתגרים פנסיוניים, באמצעות חברת 'גבהים בית השקעות בע"מ' שבבעלותו. כך נמסר מ'אתגרים פנסיוניים' חברה לשיווק מוצרי פנסיה מקבוצת 'אתגרים פיננסיים'.

גבע, לשעבר מנכ"ל הבנק לספנות, הינו אחת מהדמויות הבכירות והותיקות בשוק ההון הישראלי, ומשמש כיום כיו"ר 'כנף 2000' מקבוצת "שרם".

המשקיע השני הוא איש עסקים בכיר מתחום היהלומים, אשר אינו מעוניין בחשיפת זהותו, ואשר רכש 10% ממניות חברת הבת השנייה של הקבוצה - 'אתגרים אופטימום' המתמחה בניהול תיקי השקעות.

שתי העסקאות בוצעו לפי שווי חברה של 14 מיליון שקל. כזכור רכש איש העסקים שמעון ימין את חלקם של שותפיו ההיסטוריים בחברה לפני כמספר חודשים תמורת מיליון שקל, לאחר סיום פרויקט 'לאומי אתגרים' – פרויקט הדגל של הקבוצה בשנים האחרונות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה