הוגשה תביעה בארה"ב נגד חברת בת של אלביט מערכות

התביעה כוללת מספר עילות ונזקים המסתכמים במאות מליוני דולרים, כאשר הטענות בחלקן מופנות כלפי גורמים נוספים כמו התעשייה האווירית
 | 
הוגשה תביעה בארה"ב נגד חברת בת של אלביט מערכות
אלביט מערכות מדווחת כי נודע לה כי הוגשה תביעה בארה"ב על ידי מספר בעלי מניות מיעוט ב- ImageSat International N.V.

התביעה הוגשה לבית המשפט בניו יורק כנגד חברת אימאג'סט, התעשייה האווירית, אלביט מערכות וכמה נושאי משרה ודירקטורים באימג'סט בהווה ובעבר.

בעלת המניות הגדולה באימג'סט היא התעשייה האווירית, המחזיקה ב-46% על בסיס הון מניות מוקצה. של אלביט מערכות מחזיקה כ- 14% מהמניות על בסיס הון מניות מוקצה (7% בדילול מלא) ורשאית למנות נציג אחד מטעמה בדירקטוריון של אימאג'סט.


אימאג'סט עוסקת בהפעלת לווינים ובאספקת צילומי לווין. התביעה כוללת טענות לפיהן הנתבעים הפרו לכאורה את חובת הנאמנות ומחיוביות חוזיות שלהם כלפי התובעים שהם בעלי מניות המיעוט.

התביעה כוללת מספר עילות ונזקים המסתכמים במאות מליוני דולרים, כאשר לא כל הטענות מופנות כלפי אלביט מערכות ו/או הדירקטורים של אימאג'סט בעבר ובהווה.

בהתבסס על עיון ראשוני בתביעה, אלביט מערכות מאמינה כי אין כל בסיס לטענות המופנות כלפיה או כלפי הדירקטורים של אימאג'סט בעבר ובהווה אשר מונו על ידי חברת הבת של אלביט מערכות.
אלביט מערכות סבורה כי התביעה נגדה הינה חסרת בסיס ויש לה הגנה איתנה כנגדה. יתרה מזאת, אלביט מערכות מעריכה כי אופי הטענות מספק בסיס להגשת תביעה שכנגד על ידי אלביט מערכות כנגד התובעים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה