הכנסות אורתם-סהר צמחו ב-98% ב-2006 לכ-251 מ' שקל

כך עולה מטיוטת התשקיף שמפרסמת דוראה היום, כמו כן הרווח הנקי הסתכם ב-13.4 מיליון שקל. אורתם סהר נמצאת בהליכים להנפקת מניות בבורסה בתל-אביב.
 | 
הכנסות אורתם-סהר צמחו ב-98% ב-2006 לכ-251 מ' שקל
חברת דוראה פרסמה היום את טיוטת התשקיף של חברת הבנייה אורתם-סהר, הפועלת בתחום קבלנות הביצוע והנערכת להנפקת מניות בבורסה בתל-אביב. דוראה, המחזיקה ב-40% ממניות אורתם סהר, פרסמה בנוהל חריג את טיוטת התשקיף לציבור.

מתוך התשקיף עולה, כי אורתם סיימה את שנת 2006 עם הכנסות בגובה של כ- 251 מיליון שקל, עליה של כ- 98% לעומת הכנסותיה בשנת 2005, שהסתכמו בכ- 127 מיליון שקל. הרווח הנקי של אורתם הסתכם בשנת 2006 בכ- 13.4 מיליון שקל, לעומת רווח של כ- 700 אלף שקל בלבד בשנה שקדמה לה.

אורתם מציגה בסוף השנה צבר הזמנות מרשים של כ- 630 מיליון שקל, המיועדים לביצוע במהלך השנתיים הקרובות. הונה העצמי של החברה עומד בתום 2006 על כ-30 מיליון שקל. בין הפרוייקטים בהם מעורבת החברה: הקמת מבנים בבתי החולים בלינסון, תל-השומר וקפלן, בניין האשפוז בבית החולים קפלן, המתחם הלוגיסטי של סולטן רדד והפקולטה להנדסה באוניברסיטת בר-אילן.

החברה מתמחה בהקמת מרכזים לוגיסטיים, קמפוסים לאוניברסיטאות, בתי חולים מתחמי היי-טק, תחנות רכבת, מוזיאונים, תיאטראות ועוד. לאחרונה, זכתה החברה במכרז להקמת חניון "הבימה" במרכז תל-אביב. בתחום הבנייה למגורים בישראל מעורבת אורתם-סהר, באמצעות הפעילות שנרכשה ממליבו, בפרוייקטים בבית שמש, לוד ופתח-תקוה.

אורתם-סהר, הנשלטת ומנוהלת על ידי אמיר נחום, הוקמה בשנת 1999 והיא מתמחה בביצוע פרוייקטים מורכבים של בנייה בתחום ההנדסה האזרחית. בשנת 2006 רכשה אורתם-סהר את עסקי הבנייה של קבוצת מליבו ישראל, ומאז החלה לפעול גם בתחום הבנייה למגורים. לאחרונה החלה אורתם-סהר לעסוק גם ביזמות נדל"ן באזור מזרח אירופה, בין היתר באמצעות שיתוף פעולה עם חברת גירון הישראלית.

דוראה הינה חברת אחזקות ונדל"ן בשליטתו ובניהולו של בצלאל איגר. הקבוצה משקיעה בעיסקאות לרכישת נדל"ן מניב בישראל, גרמניה, צ'כיה, הולנד ובריטניה. החברה היא בעלת השליטה בחברת הנדל"ן הבורסאית ליברטי (77.8%), המתמחה בנדל"ן בישראל ובחו"ל. כמו כן מחזיקה דוראה ב-40% ממניות חברת אורתם סהר, העוסקת בקבלנות ביצוע ובייזום פרוייקטים בחו"ל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה