דוראה: חברת הבת - אורתם סהר בדרך לבורסה התל אביבית

בשנת 2006 רכשה את עסקי הבנייה של קבוצת מליבו ישראל, ולאחרונה החלה לעסוק ביזמות נדל"ן באזור מזרח אירופה, בין היתר באמצעות שיתוף פעולה עם חברת גירון הישראלית
 | 
דוראה: חברת הבת - אורתם סהר בדרך לבורסה התל אביבית
חברת דוראה דיווחה היום (א') לבורסה, כי חברת הבת אורתם-סהר נערכת להנפקה בבורסה בתל-אביב. נציין, כי דוראה מחזיקה ב-25% ממניות החברה. פרטיה המדוייקים של ההנפקה, לרבות סוג ניירות הערך שיונפקו והיקפם, טרם נקבעו.

אורתם-סהר הינה חברה המתמחה בקבלנות ביצוע והשליטה בה נמצאת בידי אמיר נחום, המכהן כמנכ"ל החברה. מדו"חותיה הכספיים של דוראה לסיכום שנת 2005 עולה, כי אורתם-סהר נהנית מצמיחה משמעותית בעסקיה, וכי את שנת 2005 היא סיימה עם מחזור הכנסות של כ-127 מיליון שקל, המשקף צמיחה של כ-43% לעומת ההכנסות בשנת 2004, שהסתכמו בכ-89 מיליון שקל.

אורתם-סהר הוקמה בשנת 1999 והיא מתמחה בביצוע פרוייקטים של בנייה בתחום ההנדסה האזרחית. בשנת 2006 רכשה אורתם-סהר את עסקי הבנייה של קבוצת מליבו ישראל, ומאז החלה לפעול גם בתחום הבנייה למגורים. לאחרונה החלה אורתם-סהר לעסוק גם ביזמות נדל"ן באזור מזרח אירופה, בין היתר באמצעות שיתוף פעולה עם חברת גירון הישראלית.

בין הפרוייקטים בהם מעורבת החברה: הקמת מבנים בבתי החולים בלינסון, תל-השומר וקפלן, בניין האשפוז בבית החולים קפלן, המתחם הלוגיסטי של סולטן רדד והפקולטה להנדסה באוניברסיטת בר-אילן. החברה מתמחה עקרונית בהקמת מרכזים לוגיסטיים, קמפוסים לאוניברסיטאות, בתי חולים מתחמי היי-טק, תחנות רכבת, מוזיאונים, תיאטראות ועוד. לאחרונה, זכתה החברה במכרז להקמת חניון "הבימה" במרכז תל-אביב.

בתחום הבנייה למגורים בישראל מעורבת אורתם-סהר, באמצעות הפעילות שנרכשה ממליבו, בפרוייקטים בבית שמש, לוד ופתח-תקוה. הפעילות במזרח אירופה מתרכזת כיום בפולין, ובין היתר החברה יוזמת פרוייקט בעיר קרקוב באמצעות חברת אורתם-גירון, המשותפת לאורתם-סהר ולגירון.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה