צ'מפיון מוטורס רכשה חלקם של שמלצר ופוגל בסקודה

השניים מכרו לצ'מפיון 49% מחברת היבוא של סקודה לישראל. דגמי הדגל של החברה נמכרים בימים אלה בישראל בכ-128 אלף שקל
 | 
צ'מפיון מוטורס רכשה חלקם של שמלצר ופוגל בסקודה
בסוף השבוע נחתמה העסקה, במסגרתה רכשה חברת "צ'מפיון מוטורס", את חלקם של שלמה שמלצר, הבעלים של חברת הליסינג ניו קופל ושלומי פוגל בחברת "צ'מפיון ס.כ.ו קאר", יבואנית מכוניות "סקודה" לישראל.

מגורמים הקרובים להסכם נמסר, כי יימשך שיתוף הפעולה הטוב בין שלמה שמלצר ליבואנית, גם בשאר אפיקי הפעילות העסקית החופפים. עם חתימת העסקה, הופכת צ'מפיון מוטורס ליבואנית הבלעדית של כל מכוניות קבוצת פולקסווגן לישראל, ביניהן:Audi, פולקסווגן, סקודה וסיאט.

השותפות של צ'מפיון מוטורס ושלמה שמלצר החלה לפני כ-5 שנים, עת רכשה צ'מפיון מוטורס 51% מהבעלות על חברת "צ'מפיון ס.כ.ו קאר", מידי שלמה שמלצר. במהלך חמש השנים הפכה סקודה למכונית המובילה את שוק המוניות בישראל ומחזיקה בנתח שוק של כ-60% מכלל המוניות בישראל.

לדברי החברה, בשוק הפרטי הציגה סקודה עליה מתמדת במכירותיה לאורך השנים, ובעיקר לאחר השקתן של הפאביה והאוקטביה החדשות בדגמי 2006-7 עם מנוע 1.6 ותיבה אוטומטית. בין הסיבות לכך, אמרו בחברה, עמדה הצלחת המו"מ עם היצרן, שאפשרה לה להציג בארץ מחיר אטרקטיבי ונמכרת בימים אלה בכ-128 אלף שקל.

יהונתן ולד, מנכ"ל צ'מפיון מוטורס ואמיל קרעין, מנכ"ל סקודה, ברכו על חתימת העסקה ואמרו, כי "בעלות מלאה על יבוא ושיווק סקודה בישראל, תסייע לצ'מפיון מוטורס לייעל את המערכת ולהביא את סקודה לשיאים חדשים בישראל".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה