ליעמי ויסמן ימונה למנכ"ל תמר פטרוליום

 | 
אסדת לוויתן, צילום: אלבטרוס
ליעמי ויסמן ימונה למנכ"ל תמר פטרוליום, כך הודיעה היו החברה. ויסמן, שכיהן כשותף בחברת הייעוץ גיזה זינגר אבן (GSE), מונה היום למנכ"ל החברה הייעודית אשר עתידה לרכוש את זכויותיה של דלק קידוחים במאגר הגז תמר. רייקין, אשר מונה לסמנכ"ל הכספים של החברה, עבד ב-10 השנים האחרונות בקבוצת אלון, כאשר ב-7 השנים האחרונות כיהן כסמנכ"ל הכספים בחברת אלון חיפושי גז.
ויסמן (41) מחזיק בתואר ראשון בראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון). הוא החל את דרכו כרפרנט אנרגיה במשרד האוצר, והמשיך כסמנכ"ל הכספים (CFO) בחברת הולכת הגז הממשלתית נתיבי הגז הטבעי לישראל (נתג"ז). בחברת הייעוץ גיזה זינגר אבן כיהן ויסמן כשותף ומנהל מחלקת מימון הפרויקטים, וליווה את תהליכי המימון של פרויקטים רבים בתחומי האנרגיה והתשתיות.
במסגרת תפקידו בנתג"ז נטל חלק בפרויקטים מובילים של החברה, ביניהם תכנון ורכש במסגרת תכנית הפיתוח של החברה, הקמת הקווים המרכזיים של רשת ההולכה וכן הקמת המצוף הימי - פרויקט עליו זכתה נתג"ז בפרס בינלאומי על היעילות והמהירות בה הוקם.

ליעמי ויסמן: "אני שמח להצטרף לתעשיית הגז הישראלית ולעמוד בראש חברה אשר תאפשר למשקיעים מהארץ ומחו"ל ליהנות מחשיפה ישירה למאגר תמר, שהינו מאגר איכותי בקנה-מידה בינלאומי. אני בטוח שהכרתי והבנתי את משק הגז יסייעו לי בכניסתי לתפקיד".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה