ח"כ יחימוביץ: "זה נצחון סוחף ועצום, יש לי דמעות בעיניים"

ח"כ דב חנין: "הציבור ניצח היום את נתניהו ואת חבריו הטייקונים"; גלאון: "הניצחון סותם את הגולל על הנסיון להפוך את ישראל למדינת עולם שלישי ששבויה בידי אוליגרכים"
 |  (55)
שלי יחימוביץ, צילום: מעמוד הפייסבוק של שלי יחימוביץ
עם פרסום החלטת בג"ץ לבטל את מתווה הגז, פורסמו תגובות רבות במערכת הפוליטית להחלטה. באופן לא מפתיע, התגובות החיוביות הגיעו בעיקר מהצד השמאלי של המפה הפוליטית:
ח"כ שלי יחימוביץ', מהבולטות שמתנגדים למתווה הגז, כתבה בפוסט בפייסבוק: "נצחנו נצחון סוחף ועצום. שופטי בג"צ ביטלו את "פסקת היציבות" ועמה בטל בעצם מתווה הגז כולו. יודעת שלמנהיגות אסור לבכות... אבל יש לי דמעות בעיניים.
"שוב מתברר שלפעמים מה שנראה דמיוני מתגשם, אם עובדים קשה, מתמידים ומאמינים. החלטת בג"צ היסטורית ודרמטית, והיא מעצבת את אופיה של מדינת ישראל ערכית, דמוקרטית, כלכלית, סביבתית.
"פסקת היציבות שנתניהו בישל עבור חברות הגז הייתה מלכתחילה מעוותת ונטולת כל הגיון חוקתי, והיא הפכה את חברות הגז לטריטוריה נפרדת עם חוקים משלה ועם חסינות ועוצמה שלא קיימות בעולם הדמוקרטי החופשי.
"למרות מסע האיומים והלחצים האדירים, הכסף הרב שנשפך לטובת הקמפיינים של חברות הגז, סוללות עורכי הדין, היחצ"נים, הלוביסטים והמומחים, העובדה שנתניהו הפעיל את כל כובד משקלו ואת כל אימתו וכוחו –
"שופטי בגצ בחרו היום להגן על הפרדת הרשויות ועל שלטון החוק בישראל... זה ניצחון אדיר עבור אלפי הפעילים והפעילות שסירבו לשתוק אל מול חוסר הצדק של מתווה הגז. שהיו חכמים ונחושים ובקיאים וחרוצים, והוכיחו שהרבים והצודקים יכולים להכריע את האינטרסים של המעטים והחזקים. זה נצחון למדינת ישראל".
בתנועה לאיכות השלטון ובארגונים 'אדם טבע ודין' ו'הפורום הישראלי לאנרגיה' הגיבו בסיפוק רב לפסיקת בג"ץ בנושא מתווה הגז: ״אנו שמחים כי המאבק הממושך, אותו הובילו הארגונים האזרחיים ואליו נרתם הציבור הרחב, נשא פרי והצליח לבלום בישורת האחרונה מהלך בלתי הפיך שהיה נזכר לדיראון עולם".
בארגונים האזרחיים, שהיו חלק מהעותרים לבית המשפט העליון, אמרו כי "אנו מברכים על פסיקתו ההיסטורית של בית המשפט העליון שקיבל החלטה אמיצה אך הכרחית להגנה על הדמוקרטיה הישראלית. בית המשפט יצא להגנה על מערכת האיזונים והבלמים אשר בלעדיה שלטון החוק נתון בסכנה.
"להחלטת בג"צ היום משמעויות סביבתיות-בריאותיות דרמטיות: פירוק משמעותו עידוד שימוש בגז והפחתת השימוש בדלקים מזהמים המזיקים לבריאות, וכך יתגשם החלום שבו הגז הטבעי יהווה ברכה סביבתית לכל תושבי ישראל.
"בית המשפט התיר את השלשלאות הבלתי חוקיות בהן ניסתה ממשלת ישראל לכבול את הרשות המחוקקת והממשלות העתידיות. אלמלא היה בית המשפט מתערב, אזרחי ישראל היו מוצאים עצמם כבולים במשך שנים קדימה לקרטל מונופוליסטי אימתני תוך סיכון הביטחון האנרגטי של מדינת ישראל״.
גם חברת הכנסת יעל כהן פארן (המחנה הציוני) הגיבה בסיפוק להחלטה: "יש שופטים בישראל, אני מברכת את בג"צ על ביטול סעיף היציבות במתווה הגז, זה יום שמח לאזרחי מדינת ישראל, אנחנו נפעל לכך שגם בכנסת סעיף היציבות לא יעבור".
חברת הכנסת המשיכה ואמרה "מאבק ממושך שהובלנו כנגד המתווה נושא פירות, האינטרס הציבורי גדול יותר מהאינטרס הצר של חברות הגז. אמשיך לפעול מהכנסת לדאוג לטובתם של אזרחי מדינת ישראל ושמירה על האינטרסים שלהם בגז הישראלי".
ח"כ דב חנין (הרשימה המשותפת): "אין שום דרך לסובב את זה: הציבור ניצח היום את נתניהו ואת חבריו הטייקונים. בג"צ פסל את מתווה הגז. זהו רגע משמח והוכחה שכשאנשים מתגייסים ויוצאים לרחובות - קולם נשמע וגם משפיע. וזה גם ניצחון במאבק הגדול של זמננו: דמוקרטיה או אוליגרכיה. 1:0 לטובים."
יו"ר מרצ, ח"כ זהבה גלאון שעתרה עם סיעת מרצ נגד מתווה הגז הגיבה לנצחון בבג"צ: "מדובר בהישג אדיר בזכות העתירות שלנו, של חברי כנסת נוספים וארגוני החברה האזרחית. בית המשפט לא נבהל מנסיון רה"מ להלך עליו אימים והגן היום בגופו על הציבור ועל כספו מול מעשה הנבלה שנקרא "מתווה הגז" וכל כולו עשיית יד אחת של הון שלטון כדי לשדוד את משאבי הטבע של ישראל מאזרחיה".
 
גלאון הוסיפה: "הניצחון הענק היום סותם את הגולל על הנסיון המושחת להפוך את ישראל למדינת עולם שלישי ששבויה בידי אוליגרכים השולטים במשאבי הטבע שלה. במשך שנים היינו עדים לנסיונות בלתי חוקיים וחסרי בושה של נתניהו להפוך תגלית שאמורה היתה להיטיב עם כלל הישראלים לפרה חולבת של מזומנים עבור קומץ בעלי הון שמקורבים אליו. הניצחון היום הושג על ידי האזרחים שיצאו לרחובות ויטיב קודם כל עם מדינת ישראל, על אפו ועל חמתו של ראש הממשלה.
 
"נתניהו שם את מלוא כובד משקלו על המתווה הכושל הזה, הגיע לבית המשפט והעיד בפעם הראשונה אי פעם עבור ראש ממשלה, אמר שכל מה שהוא רוצה הוא משיג, איים שאם המתווה נפסל זה יחזק את איראן וירסק את הכלכלה - המתווה זה הוא והוא זה המתווה. לכן לאור הכשלון הנחרץ והמהדהד הזה בספינת הדגל שלו הדבר היחיד שראוי זה שיתפטר".
תגובות לכתבה(55):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 48.
  להאזין לפוחלץ שלי יחימוביץ ולשאול האם היא ראויה
  דוד 04/04/2016 16:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לשבת כלל בכנסת.
  סגור
 • 47.
  יחימוביץ דמעות של תנין על מה את בוכה
  אופטימי 31/03/2016 15:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שבג"ץ אישר את סעיף52 שאישר את המנופול שאישר את מחיר הגז.תמשיכי לבכות כל הדרך את, בוזי, כבל להרבה שנים באןפוזיצעה
  סגור
 • 46.
  יחימופליץ
  עזור 28/03/2016 15:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את סכנה לכלכלת ישראל ..מה אני לא מבין את שונאת את העם שלך?שיהיה לך דמעות בעיניים כל חייך ...אשה מרירה
  סגור
 • 45.
  הכל פוליטי
  מורפי 28/03/2016 13:47
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לו היא היתה היום חלק מהקואליציה אולי שרת האנרגיה היו לה דמעות בעיניים בגלל דחיית מטווה הגז.
  סגור
 • 44.
  מנה כנגד מנה
  אזרח מופסד 28/03/2016 07:52
  הגב לתגובה זו
  0 2
  אף פעם לא הצבעתי לליכוד, אבל כשאני רואה לאן מחריבי המדינה משתייכים - נודר אני נדר שמעכשיו אצביע רק ליכוד!!!!!
  סגור
 • 43.
  הקומוניסטית הממורמרת .
  ישראל 28/03/2016 07:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הסירי דאגה , הגז לא ישאר במעמקים . ביבי יוציא אותו לטובת עם ישראל .
  סגור
 • 42.
  לא צריך לחגוג כי:המפסידים מהשעיית עסקת הגז הם:המוסדיים,
  ייאי 28/03/2016 07:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא צריך לחגוג כי:המפסידים מהשעיית עסקת הגז הם:המוסדיים,הבנקים, המשקיעים הפרטיים,כך שזה יפגע מעט בכולנו.ברם,חשוב לכולנו שמתווה זה בוטל כי הוא עשק את משאבי הטבע של כולנו ובצורה קשה.כך שהחלטת בג"צ הוא הרע במיעוטו וטוב שכך החליט בג"צ.יש כאן גם מסר חשוב:הממשלה אינה עומדת מעל לחוק.ההחלטה מלמדת על התנהלות שערורייתית של ראש הממשלה,הממשלה והצוות הממשלתי שהיה במו"מ עם חברות הגז שתפקד כמשרת את חברות הגז.במדינה מתוקנת הממשלה היתה נופלת ואצלנו ראש הממשלה ,שרת המשפטים וחבר מרעיהם מתנפלים על בג"צ.יש עדיין שופטים בירושלים.יש כאן שאלות קשות שהממשלה חייבת לענות עליהן לציבור:שאלות שעל וועדת הכלכלה לשאול את שר המשרדים השונים,את ראש הממשלה,אלו שאלות רציניות שבדמוקרטיה היו מיותרות וכלל לא היו נשאלות:כי בדמוקרטיה כלל לא מגיעים למצבים שטיראניה מייצרת אותם.לדוגמא:הטיראניה בישראל בראשות הטיראן נתניהו. שטייניץ פילוסוף על הנייר של הדיפלומה שלא שווה אפילו גז פליטות ובפועל הוא סתם עסקן פלספן העסוק ללקק ת'התחת של נתניהו מכל החרא שהוא מחרבן עלינו
  סגור
 • 41.
  כותב ללא פוזיציה - לא מסוגל לשמוע את הילדה הבכיינית הזו
  רונן 28/03/2016 04:50
  הגב לתגובה זו
  1 0
  שלי.... שלי..... שלי מזכירה לי סרט ילדים כל שהוא, לא מבינה כלום, וציבור שלם של אפסים שיוצאים במחאה לכל סיבה, (מה זה משנה נשב עם הגיטרה עם החברה ויהיה על מה לדבר, מה גם אנחנו סיקסיטיז) תומכים בה, ובכלל היא נזק אמיתי, אני גם לא מאמין בנתניהו, אבל חושב שבלונג נראה שפעילות כזו שבכלל באה ללא שום רצפה חזקה וכלכלית תביא נזק כלכלי גדול יותר ממה שביבי עושה, מה שטוב במה שקרה זה שפיפי ..... ביבי ראה שהוא לא כל יכול, הוא על סף להיות מושל אבסולוטי ואני ממש נגד, אגב אני גם לא סובל את תשובה, מבחינתי הוא שם נרדף ל״זבלון״, תעשו חיפוש ״דלק״, תמצאו אין ספור אגחים של כל חברות הקבוצה של תשובה, הכסף הזה הוא שלכם גם שלי, מוסדיים ופרטיים ממנים לו את הפעילות , עד כאן הכל בסדר, אבל כשאחת החברות שלו נקלעו לקשיים, זבלון גילח אותנו בלי בעייה בכלל וממשיך עפ״י חוק החברות בדרכו הוא ללא מצפון. 65 אג זה לא מעט כסף, לדעתי כל הבורסה צריכה לרדת מחר, הסביבה הופכת להיות פחות מעניינת, מושפעת מבחוץ ע״י ציבור טועה ומדינאים חלקלקים, אם הייתי טייקון לא הייתי משקיע בארץ וחבל, כי אני ממש רוצה להשקיע בארץ שלנו.
  סגור
 • 40.
  נצחון
  אחד 28/03/2016 01:37
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אם מחיר גילוי גז בהקף כזה לא מוזיל כלום לאזרח הקטן אז שישאר באדמה. לא רוצה שחתעשרו על הגב שלי. ושיזמי חוץ יבינו שזה לא רפובליקת בננות לעשות עליה סיבוב. לפני תשתית אנרגטית צריך לבנות כאן תשתית אזרחית מוסרית.
  סגור
 • 39.
  אני נייטרלי לא שותף לגז כלל
  המומחה 28/03/2016 00:47
  הגב לתגובה זו
  3 0
  אבל מאמין שצריך לעודד השקעות ולא ההיפך
  סגור
 • טען עוד
 • 38.
  יחמוביץ מבריחה השקעות מהמדינה
  המומחה 28/03/2016 00:46
  הגב לתגובה זו
  3 2
  יחימוביץ הרווחת שקל והפסדת 10 - לא רואה חכמה מלבד שנאה וכותרות מטופשות , זו דוגמא לנבחר ציבור שכאילו דואג לציבור בפועל דואגת לעצמה ולכותרות והציבור הלא מבין בכלכלה לא מבין שהוא מרוויח 1 ומפסיד 10 .
  סגור
 • 37.
  אני מקווה שיחימוביץ תביא מתווה טוב יותר
  אריאל שרון 27/03/2016 23:08
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אבל חבל אין לה סיכוי להבחרכל עוד מפלגת העבודה ילקקו לאחינו הישמעלים יחד עם מטיפי הקמעות - הם תמיד ישארו בחוץהיום האלטרנטיבה הטובה לביבי הוא בנטוהאלטרנטיבה הטובה לבוגיק הוא לפיד.שני המפלגות הדגולות עומדות להיכחד כי לשניהם לא נשאר דלק במיכלים
  סגור
 • 36.
  יחימוביץ'
  מקס הזועם!!!!!!!!!!! 27/03/2016 22:56
  הגב לתגובה זו
  3 0
  יחימוביץ' השמחה שלך תהיה יותר קצדה ממה שאת חושבת ימים יגידו!!!!!!!!!!!!!
  סגור
 • 35.
  יחימוביץ היא אסון בגללה עוד נקבל גז זול
  YL 27/03/2016 22:41
  הגב לתגובה זו
  4 0
  ומה ההשלכות על גז זול??????? לחזירים היה פחות והגרוע מכל מחר בכנסת ינסו להגביל את שכר מנכלי הבנקים נורא כנקמה ביבי מחר יתנקם בנו וימנע הורדת שכר ל רקפת עמינוחח ***עוד אסון מ בית יחימוביץ**
  סגור
 • 34.
  שהסבה למשק הגז נזקים במיליארדים
  דמעות של נבלה 27/03/2016 22:41
  הגב לתגובה זו
  5 2
  לא יודעת לבנות כלום אבל אלופה בחבלות ונזקים שמאל קיצוני שכוחו הולך ומתפוגג
  סגור
 • 33.
  הטיפשות נוזלת לכם מכל מקום בגוף-זה לא סוף הסיפור והצדק
  חבורת טיפשים 27/03/2016 22:03
  הגב לתגובה זו
  3 1
  ינצח, אתם פשוט חבורת קומוניסטים הזויה ואין לכם מקום במדינה דמוקרטית שפויה. עד שתפנימו הבוחרים יזרקו אותכם למקומכם הטבעי, שלי עדיף לך לחזור להחזיק מיקרופון, בושה...
  סגור
 • 32.
  "איזה ניצחון"
  אבי 27/03/2016 21:24
  הגב לתגובה זו
  4 0
  אני באמת לא מבין איזה ניצחון. הגז נשאר באדמה יששש
  סגור
 • 31.
  ניצחון ? סוחף ? דרמטי ? דמעות ? ממה בדיוק ? כמה רוע
  להחריב וכמה שיותר 27/03/2016 21:08
  הגב לתגובה זו
  3 2
  שימו לב ממה יש כאן שמחה אדירה כמה פופוליזם הרסני יש בצד הזה של המפה. זה יום עצוב לדעתי
  סגור
 • 30.
  ח;כ יחימוּביץ ;זה נצחוּן סוּחף
  אחח ריח שׁלֹ כסף,מטח 27/03/2016 20:59
  הגב לתגובה זו
  0 0
  וּמי יקוּם וּיעשׁה כדי לֹשׁנוּת? עוּלֹם כמנהגוּ נוּהג
  סגור
 • 29.
  מסכנים, כל השמחה שלהם זה תמיד רק מההפסדים של השני...
  א.י 27/03/2016 20:40
  הגב לתגובה זו
  7 0
  תגידו חבר'ה, היא לא מסכנה שהדמעות שלה בעיניים זה רק מההפסד של השני ואף פעם לא מהנצחונות שלה, מה לעשות משעמם באופציה היא אפשר להעביר שם כלום...
  סגור
 • 28.
  נקוה שלנו לא יהיו דמעות בעיניים כשיתבררו התוצאות (ל"ת)
  אלי 27/03/2016 20:21
  הגב לתגובה זו
  7 0
  סגור
 • 27.
  דמעותיך הן דמעות תנין (ל"ת)
  ל שלי יחימוביץ 27/03/2016 20:18
  הגב לתגובה זו
  8 3
  סגור
 • 26.
  כל הכבוד
  Ml 27/03/2016 19:48
  הגב לתגובה זו
  5 0
  אני מוריד את הכובע בפני שלי . אני במקום ביבי הייתי מתפטר ונותן לשלי לנהל את המדינה.זה יהיה הזמן לקנות כרטיסים לי ולמשפחתי לארה״ב ולעזוב את המדינה שמחריבה את עצמה . הרוע עיוור אותך את אפילו לא מבינה כמה נזק את גורמת ולכמה אנשים. בא לי להקיא רק מהמחשבה שאת חברת כנסת. את אחד האסונות הגדולים שקרו למדינה.
  סגור
 • 25.
  האשה הזו לא תנוח עד שהיא תהרוס את המדינה מגעילה (ל"ת)
  שלי קובה קסטרו 27/03/2016 19:47
  הגב לתגובה זו
  6 2
  סגור
 • 24.
  קומוניסטים
  ו 27/03/2016 19:35
  הגב לתגובה זו
  8 2
  תזכרו להתראיין גם שהכלכלה תתרסק
  סגור
 • 23.
  גזלנים
  יוסי 27/03/2016 19:34
  הגב לתגובה זו
  4 0
  כמשקיע החלטת היום גוזלת ממני את כספי .לא הגנתם עלי מדוע עלי לסכן את חיי ולהגן עליכם
  סגור
 • 22.
  כל המטרה של השמאל זה לימנוע פיתוח המאגרים כדי שהימין לא
  שוקו 27/03/2016 19:32
  הגב לתגובה זו
  10 3
  יוכל להשתמש בכסף לטובת הציבור בתיקווה שהשלטון יתחלף והמיליארדים יפלו לידיי השמאלנים תאויי הבצע. רק דבר אחד הם לא לקחו בחשבון: אין להם סיכוי לזכות בבחירות דמוקרטיות,גם לא בעזרת הציבור הערבי.
  סגור
 • 21.
  שלי את גאוות כולם בואי תשני את הקו המדיני ותהיי ראש המ
  gg 27/03/2016 19:16
  הגב לתגובה זו
  3 13
  ותהיי ראש הממשלה הבא את חייבת לשנות את הקו השמאלני אם תודיעי שאת משנה קצת כיוון את זוכה בבחירות הבאות וכן העם יידע להעריך את מה שעשית בשבילנו
  סגור
 • 20.
  עשה למדינה מה שדעש חיזבאללה וחמס ניסו ולא הצליחו
  השמאל הקיצוני 27/03/2016 19:11
  הגב לתגובה זו
  8 2
  טמטום השמאל יעלה לכל אזרח ביוקר רב לטמטום הזה הצטרפו שופטי בגץ בושה וחרפה
  סגור
 • 19.
  כל הכבוד
  Ml 27/03/2016 19:01
  הגב לתגובה זו
  8 5
  אני מוריד את הכובע בפני שלי . אני במקום ביבי הייתי מתפטר ונותן לשלי לנהל את המדינה.זה יהיה הזמן לקנות כרטיסים לי ולמשפחתי לארה״ב ולעזוב את המדינה שמחריבה את עצמה . הרוע עיוור אותך את אפילו לא מבינה כמה נזק את גורמת ולכמה אנשים. בא לי להקיא רק מהמחשבה שאת חברת כנסת. את אחד האסונות הגדולים שקרו למדינה.
  סגור
 • 18.
  אשה הרסנית שרק רוצה לעשות חורבן במדינה
  מרשעת 27/03/2016 19:00
  הגב לתגובה זו
  17 4
  עלתה לגדולה בזכות הפתקים המסומנים שהרצוג חילק לבוחרים עם 3 מנהיגי המחראה יחימוביץ שפיר והנחנח שמולי זה לא דמוקרטיה זה לא בחירת העם וזה גרם לי לא להצביע ליחימוביץ ושותפיה.
  סגור
 • 17.
  בבחירות הבאות לא הצביע שוב לבוזי ושות
  יוסי 27/03/2016 18:58
  הגב לתגובה זו
  10 2
  לצערי הנחישות לחבל יותר חשובה לכם מבטחון ויציבות המדינה..מצידי מהיום שתלכו...
  סגור
 • אתה פרי הבלבול שהתשקורת במדינה מזינה אותנו.
  eby 27/03/2016 22:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ביבי נבחר בין היתר גם בזכות הפלח באוכלוסיה שבטוח שהוא מצביע לטובתו האישית וכשהוא מבין שטעה .זה כבר מאוחר ומי שלא התכוון שיעשה על גבו את הקופה .כבר לקח את הכסף ונעלם.דור הטרגדיה.
  סגור
 • 16.
  שלי רואה פוליטיקה לקקנית ולא כלכלה
  שלומי 27/03/2016 18:55
  הגב לתגובה זו
  13 2
  שלי משחקת אותה שהיא לטובת העם אבל במה שהיא עשתה כל העם ישלם בהפסדים של עשרות מילארדים גם מכניסת מיסים וגם מבחינת משקיעים זרים חבל שעיתונאים מנהלים תמדינה ולא כלכלנים . תמשיכו להראות שאתם עושים לנו מלחמות לשיפור המצב הכלכלי ובוא בזמן תדרדרו אותנו למצב כלכלי בלתי ניסבל . מסתכלים מה יהיה עוד 20 שנה את מי זה מעניין ש70 אחוז מהמדינה לא גומרים תחודש .!!!
  סגור
 • 15.
  ניצחון לצדק, לדמוקרטיה, לשפיות ולשלטון החוק (ל"ת)
  לא נהיה מדינת בננה 27/03/2016 18:52
  הגב לתגובה זו
  6 9
  סגור
 • סיסמאות ריקות ופופוליזם מאפיינים מדינת בננה (ל"ת)
  עמי 27/03/2016 20:26
  הגב לתגובה זו
  5 2
  סגור
 • 14.
  הפוליטיקאים ופקידי מדינה שקיבלו מעטפות מתבקשים להחזירם
  אזרח מספר 1 27/03/2016 18:51
  הגב לתגובה זו
  2 2
  לתשובה ונובל אנרגי
  סגור
 • 13.
  אז מה?
  יעקב 27/03/2016 18:43
  הגב לתגובה זו
  7 2
  אז להסכם שנחתם עם ממשלה בישראל אין משמעות?
  סגור
 • 12.
  רציו
  שי 27/03/2016 18:42
  הגב לתגובה זו
  6 4
  נתניהו תראה לכולם שאתה שולט תכניס את ליברמן לשר החוץ ויהיה לך רוב בכנסת ותראה לשלי מאיפה משתין הדג בקשר לרציו יש ימים שצריך לנצל את הירידות החדות לקנייה לא להיתייאש מה יעשו? ישאירו את הגז בים ? בסוף יוציאו אותו ורציו תגיע ל 40 אג אין יאוש בעולם נחכה לימים יפים יותר
  סגור
 • 11.
  ההשפעה
  רפאל 27/03/2016 18:37
  הגב לתגובה זו
  6 0
  מעניין מה תהיה ההשפעה על מניות הגזקופות הגמל קרנות הנאמנות ומה תהיה ההשפעה על משקעים מחו"ל בישראל יכול להיות שהשמאל שנתן רובים בשם השוויון זה אותו שמאל שירחיק לנו משקעים בשם אותו השוויון מקווה שלא
  סגור
 • 10.
  גלאון כדאי לך לשקול מילים . תקבלי תביעה על דיבה (ל"ת)
  יעקב 27/03/2016 18:37
  הגב לתגובה זו
  6 4
  סגור
 • 9.
  אל תשמחי מוקדם עדיין ביבי יכול לעשות
  נפתלי 27/03/2016 18:36
  הגב לתגובה זו
  8 2
  הצבעת אמון ואז כחלון יוכל לבחור בין לחזור לעשות לביתו או להמשיך לעשות במשרד האוצר וכל בר דעת מבין מה הוא יבחר כך שעדיין ביבי ישאר המילה האחרונה. כנראה שהוא יעשה עוד כמה שינויים קלים ויעביר את זה להערכת כל המומחים.
  סגור
 • כחלון מסובב את ביבי על האצבע הקטנה וסוחט אותו
  ביבי נחוש 27/03/2016 19:06
  הגב לתגובה זו
  3 1
  כחלון האיש הכי הזוי בכנסת אחרי שפיר ויחימוביץ
  סגור
 • 8.
  יום שמח למדינת ישראל (ל"ת)
  תשובה 27/03/2016 18:36
  הגב לתגובה זו
  5 9
  סגור
 • 7.
  קומוניסטית סהרורית
  חסרת בושה 27/03/2016 18:34
  הגב לתגובה זו
  7 4
  בסוף תקהלי את עונשך הפוליטי, תודחי לאלתר הרסת את כלכלת המדינה.
  סגור
 • 6.
  אין הפקרות לא הכל מותר. (ל"ת)
  מסקנה 27/03/2016 18:34
  הגב לתגובה זו
  1 4
  סגור
 • 5.
  הדמעות ישארו גם בבחירות שהמפלגה שלך תפסיד (ל"ת)
  יויו 27/03/2016 18:33
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור
 • 4.
  אם כך, ממשלה יכולה לבטל גם את הסכם אוסלו. (ל"ת)
  הרצל 27/03/2016 18:31
  הגב לתגובה זו
  6 1
  סגור
 • בודאי שאפשר לבטל
  משה 27/03/2016 19:02
  הגב לתגובה זו
  4 4
  בודאי שאפשר לבטל. תשאל את עצמך מדוע ממשלה שרוב חבריה יצאו נגד הסכם אוסלו , לא מבטלת אותו. כנראה שהם מעדיפים אותו.
  סגור
 • 3.
  בכייה לדורות
  דלי גופמן 27/03/2016 18:31
  הגב לתגובה זו
  5 3
  החלטה פוליטית של בג"ץ אשר יוביל את להפסדים ענקיים בהכנסות המדינה. כפי שציינתי בעבר , בזמן שאנו היהודים רבים ביננו ובג"ץ פוסק פסיקות פוליטיות, מדינות העולם מחפשות ומוצאות גז (מצריים, הסינים באפריקה, צפון אירופה, ארה"ב ועוד). עד שנפסיק לריב ביננו הגז שנמצה באדמה ישאר באדמה כי לא יהיה שווה להפיקו..............אני הכותבת הינני אחד מהציבור הרחב. אנני שייכת לשום מלפגה (לא שמאל ולא ימין), לא מקורבת לתשובה או לתייקון אחר. אני רק רואה את הדברים בצורה אחרת.........
  סגור
 • 2.
  צדק צדק
  דני 27/03/2016 18:28
  הגב לתגובה זו
  4 6
  רגע של שמחה
  סגור
 • 1.
  הגיע הזמן לבטל סמכויות בג"ץ לקבוע במקום ממשלה נבחרת
  פול 27/03/2016 18:16
  הגב לתגובה זו
  9 4
  ישראל מדינה ביורוקרטית ולא דמוקרטית
  סגור
 • גועל נפש
  דלי גופמן 27/03/2016 18:40
  הגב לתגובה זו
  5 4
  חברות כנסת מטומטמות אשר לא מבינות את משמעות הפסיקה. עכשיו שיתנו פיתרון או ימצאו חברה שתיהיה מוכנה להפיק הגז בחצי חינם כפי שהן רוצות..........מטומטמות.........אם היו חושבות באמת על הציבור הרחב, אזי לא היו מגישות את הבג"ץ לביטול המתווה..........עם ביטול המתווה פיתוח הגז מתעכב.........המיסים והתמלוגים בגין המכירה שהמדינה יכלה לקבל (4 מיליארד דולר לשנה) המדינה לא תיקבל.........המשתמע מכך, מעכרת הביראות תמשיך לקרוס, הזקנים והחלשים ימשיכו לסבול, החינוך תמשיך לקרוס ועוד............חבורת מטומטמות ועלוקות..........שהציבור הרחב ממן אותן מהכיס שלו (המיסים שהציבור משלם)
  סגור
 • מישהו מהצבור צייץ כאשר כחלון והנגידה העלו את גיל
  גם ככה לא נקבל כלום 27/03/2016 19:04
  הגב לתגובה זו
  2 2
  הפרישה ועשו תנאים לקבלת קצבה כי הממשלה לוותה את הכסף מבטוח לאומי ואין לה להחזיר. כחלון והנגידה עשו יד אחת ודפקו את המסכנים וליתר דיוק נשים מסכנות שצריכות לחפש עבודה בהשגחה בבחינות עם הכנסה של 400 שח לחודש העיקר לשלם עוד כספים לבטוח לאומי . בשעה שיחימוביץ כחלון ושותפיהם העלו את השכר לחברי הכנסת ב 1550 שח לחודש. וגם אין להם סיבה לעזוב ולפנות ג'ובים מסיר הבשר שהם יושבים עליו.
  סגור
 • למה?יותר פשוט להמליך את ביבי (ל"ת)
  אחשורוש 27/03/2016 18:28
  הגב לתגובה זו
  1 4
  סגור