עוזי לנדאו: "חובתנו להבטיח שלכל צרכן, גדול כקטן, יהיה גז"

שר האנרגיה והמים דוחה את הטענות על פגיעה בשוק הגז ואומר: "בכוונתנו לדאוג לכך שליצרני החשמל הפרטיים ולצרכני התעשייה יהיה פתרון מלא לאספקת גז טבעי סדירה בהתאם לכל צרכיהם"
 |  (3)
ד"ר עוזי לנדאו
בהמשך להודעת חברת החשמל לבורסה מהבוקר (א') על הבקשה האחרונה של רשות הגז לחייב את שותפות 'תמר' לחלק את הגז הטבעי שבמאגר באופן שוויוני לכל הצרכנים במשק, אומר שר האנרגיה והמים, ד"ר עוזי לנדאו שהצעד נועד למנוע הפסדים של מאות מיליוני שקלים לתעשיה.

"בכוונתנו לדאוג לכך שליצרני החשמל הפרטיים ולצרכני התעשייה יהיה פתרון מלא לאספקת גז טבעי סדירה בהתאם לכל צרכיהם", אמר הבוקר לנדאו. "חובתנו להבטיח שכל צרכן, גדול כקטן, יוכל לסמוך על כך שיהיה לו גז שאם לא כן, המשמעות היא הפסדים של מאות מיליונים שקל לתעשייה עם השלכה על אלפי מקומות תעסוקה ועל איכות הסביבה".

רשות הז הטבעי במשרד האנרגיה הכניסה בסוף השבוע האחרון אלמנט נוסף של אי-וודאות לפרויקט 'תמר', כאשר הזמינה את כל הצרכנים השונים להביע את עמדתם בעניין הסדרת השימוש בקיבולת צינור הגז הטבעי מאסדת 'תמר' ועד ליציאת הגז הטבעי מתחנת הקבלה באשדוד. לסיפור המלא

משרד האנרגיה והמים ורשות הגז הטבעי במשרד, מבהירים כי בימים אלה מתבצעת עבודת מטה פנים ממשלתית בנושא מול הגורמים השונים, וכאשר תסתיים תצא הודעה מסודרת.
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  הממשלה גורמת ליקור החשמל בתרגילי ההשההיה שלה. מושחתים נ (ל"ת)
  צדוק 08/07/2012 13:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  מעניין כמה מקומות עבודה אפשר לסדר בחברה לישראל (ל"ת)
  1 08/07/2012 12:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  היו לנו שרי תשתיות גרועים ואפילו מושחתים
  פול 08/07/2012 11:56
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אבל אף אחד, אף אחד, לא בשפל המדריגות כמו עוזי. בזמן של תגליות גדולות כאשר מתבקשות מנהיגות והחלטיות מקבלים זרם לא פוסק של תירוצים מכבוד השר. ותו לא. כמה לא מתאים האיש!
  סגור