לארי מייזל חתם על הסכם לביצוע סקר סייסמי 3D ברישיון 'אריה'

רישיון 'אריה' הוא רישיון אשר מוכר יותר למשקיעים כרישיון 'בנימין צפון'. הסקר מתוכנן להתחיל עד אמצע יולי בעלות של 4 מיליון דולר. יידרשו 9 חודשים נוספים להשלמת ניתוח תוצאות הסקר
 |  (1)
קידוח תמר (צילום: אלבטרוס)
איש העסקים לארי מייזל רוצה לאמוד את פוטנציאל הנפט והגז ברישיון 'אריה' שבו הוא מחזיק באמצעות חברת קולרידג'. היום דיווחה שותפות לפידות חלץ יהש 0% לפידות חלץ 144.3 0% לפידות חלץ יהש בסיס:144.3 פתיחה:144.3 גבוה:144.3 נמוך:144.3 תמורה:1,398 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: המחזיקה ב-6% מהזכויות ברישיון כי השותפים חתמו על הסכם לביצוע סקר סייסמי תלת מימדי בשטח הרישיון.

רישיון 'אריה' הוא רישיון אשר מוכר יותר למשקיעים כרישיון 'בנימין צפון' אשר גובל ברישיון 'מירה'. הרישיון התקבל כחלק מפשרה בין קבוצת קולרידג' לבין קבוצת לפידות ואיש העסקים טדי וניתן לשותפים לפני מספר חודשים.

הסקר הסייסמי מתוכנן להתחיל עד אמצע יולי, להימשך כ-21 יום ולכסות את כל שטח הרישיון העומד על כ-400 קמ"ר. העלות של הסקר נאמדת ב-4 מיליון דולר. השותפים מעריכים כי לאחר מכן יידרשו כ-9 חודשים להשלמת ניתוח תוצאות הסקר.

חברת קולרידג' של מייזל היא ואינה מחויבת בדיווחים ובבעלותה 73% מהזכויות ברישיון. בנוסף, לפידות חלץ וטדי שגיא מחזיקים ב-6% כל אחד וחברת Ari מחזיקה ב-10% נוספים. מפעילת הקידוח היא חברת AGR הנורבגית המחזיקה ב-5% מהזכויות ברישיון.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בירחו מהר
  זיפו 07/06/2012 18:58
  הגב לתגובה זו
  3 0
  לפידות חלץ כמו זרח מומחית בלעשוק כספי משקיעים. בקרוב יעשו קולות של עליה, ימכרו מניות לציבור ויכריחו אותם לקנות זכויות בכוח. עם הזכויות ישחילו לציבור אופציות זבל במחיר מופקע ובעוד שנה המניות יקרסו והאופציות יימחקו ללא ניסיון של לכאורה להאריך אותם. הוותיקים היו בסרט הזה שאז נקרא שרית . עכשיו שם הסרט אריה. אל תתפתו , הפסד חצי הקרן ומחיקת האופציות מובטח למשקיעים החדשים והתמימים.
  סגור