שלמה נחמה ואלומיי קפיטל ינפיקו את פעילות הנפט והגז בת"א

אלומיי קפיטל מחזיקה ב-20% מהזכויות ברישיון יצחק שבו זוהו מבנים הכוללים 79 מיליון חביות נפט. חברת הנפט והגז תנסה לגייס 75 מיליון שקל כאשר אלומיי קפיטל תשקיע כ-12 מיליון שקל
 |  (1)
(צילום: Getty images Israel)
קדחת הגז והנפט בתל אביב מתחדשת. חברת אלומיי קפיטל שבשליטת שלמה נחמה ושותפות קניר שבשליטת חמי רפאי ורן פרידריך רוצה להנפיק את פעילות הנפט והגז שבה היא מחזיקה בבורסה בתל אביב - "שותפות אלומיי נפט וגז".

כוונתו של נחמה להנפיק את פעילות הגז שלו בבורסה בתל אביב נחשפה לראשונה באתר Bizportal לפני חודשיים וחצי בכתבה שכותרתה, "4 חברות מסקטור הגז-נפט ינסו להנפיק בקרוב בבורסה בת"א - הצצה ראשונה". כעת מאשרת אלומיי קפיטל את הפרסום. לידיעה בהרחבה

החברה פרסמה היום טיוטת לקראת גיוס של כ-75 מיליון שקל מהציבור. במסגרת ההנפקה תנסה אלומיי לגייס 250,000 אגדים במחיר מינימלי של 300 שקלים לאגד. השותף הכללי בשותפות יתחייב לרכוש עד 40,000 אגדים (כ-12 מיליון שקל).

פעילות הנפט והגז של אלומיי קפיטל כוללת נכון להיום את 20% מהזכויות ברישיון 'יצחק' הממוקם כ-12 ק"מ דרום מערבית לחדרה. סקרים תלת מימדיים שנערכו על ידי נידרלנד העריכו את האומדן הטוב ביותר לכמות הנפט ברישיון על כ-79 מיליון חביות ועוד 1.8TCF של גז טבעי.

שלמה נחמה, יו"ר אלומיי קפיטל, בעלת השליטה בשותף הכללי בשותפות אלומיי נפט וגז 2011, מסר כי "בשנה האחרונה הרחבנו משמעותית את ההשקעות בתחום תשתיות האנרגיה בארץ ובחו"ל, וכחלק מכך, נכנסנו לפעילות משמעותית יותר בישראל".

לדבריו, "אנחנו מאמינים בפוטנציאל הגלום בתחום חיפושי הנפט והגז בישראל ליצירת ערך למשקיעים, ועל כן בכוונתנו להשלים את הנפקת השותפות בבורסה של תל אביב, ולאחר מכן להרחיב את פורטפוליו האחזקות של השותפות ברישיונות איכותיים נוספים".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אני בדרך! לתחום חזק
  אסיה פיתוח 23/04/2012 16:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השתלטו על אולטרה שייפ חכו תראו
  סגור