קרן Keystone רכשה את אחזקות קבוצת אלון בכביש 6

קיסטון, אשר הוקמה על ידי נבות בר, רוני בירם וגיל דויטש רכשה 29% ממניות קבוצת המפעיל מקבוצת אלון לפי שווי של כחצי מיליארד שקל
 | 
נבות בר, צילום: דודי מוסקוביץ
קרן ההשקעות Keystone הודיעה היום (ה') על חתימת העסקה לרכישת אחזקותיה של קבוצת אלון בחברת המפעיל של כביש 6. קיסטון, אשר הוקמה על ידי נבות בר, רוני בירם וגיל דויטש רכשה 29% ממניות קבוצת המפעיל המוחזקות על ידי אלון לפי שווי של כחצי מיליארד שקל.
נבות בר, מנכ"ל Keystone: "אני מברך על חתימת העסקה ועל קבלת הצעתה של הקרן. אלון ומחזיקי האג"ח שלה יקבלו תמורה מלאה על אחזקותיהם. מדובר בנכס מניב ובטוח – מסוג הנכסים שקיסטון מעוניינת בהם אשר יעניקו למשקיעים תשואה אטרקטיבית בסיכון נמוך. קיסטון תאפשר לשחקנים חדשים, בהם הציבור הרחב והמוסדיים להיכנס כשותפים בהשקעה סחירה ובטוחה בעולם התשתיות המניבות, להנות מכל ההטבות של קרן ריט, עם כניסת ההסדרה לתוקף, ואף לתרום לפיתוח התשתיות הלאומיות בישראל".
קיסטון ושיכון ובינוי - מהמחזיקות בחברת המפעיל, הגיעו להסכמה שעם רכישת ההחזקות של אלון או אפריקה ישראל על ידי הקרן, שיכון ובינוי לא תפעיל את הזכות לסירוב ראשונה. קיסטון אף העניקה אופציה לחברות הביטוח כלל והפניקס להצטרף לרכישה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה