אפי סנדרוב ימונה למנכ"ל מגדל מקפת

סנדרוב צפוי להחליף את בצלאל צוקר, מנכ"ל החברה הפורש, שהודיע על יציאה לגמלאות בתום 45 שנות פעילות בקבוצה
 |  (1)
אפי סנדרוב מנכ"ל מגדל מקפת, צילום: יחצ
דירקטוריון מגדל ביטוח אישר היום (ה') את מינויו של אפי סנדרוב למנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל ולמנכ"ל יוזמה קרן פנסיה לעצמאים. זאת לאחר אישור מינויו בדירקטוריון מגדל מקפת ודירקטוריון יוזמה אתמול. סנדרוב צפוי להחליף את בצלאל צוקר, מנכ"ל החברה הפורש, שהודיע על יציאה לגמלאות בתום 45 שנות פעילות בקבוצה. 
סנדרוב (46) מכהן משנת 2005 כמנהל כספים ראשי של מגדל מקפת ומשנת 2012 גם כמשנה למנכ"ל. במקביל לתפקידו זה מכהן גם כמנהל כספים של יוזמה קרן פנסיה לעצמאים.  בנוסף כיהן כחבר דירקטוריון בחברות שונות בקבוצת מגדל ובהן חברות מנהלות של קופות גמל וסוכנויות ביטוח ושימש גם כמנהל אגף כספים ועמלות בחטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל חברה לביטוח. לפני כן, בין השנים 1998-2004 ניהל תחומים שונים באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, באחרון שבהם שימש כמנהל תחום יציבות חברות ביטוח.
 
בהשכלתו מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון ובנקאות מהאוניברסיטה העברית, בוגר לימודי כלכלה וחשבונאות (BA) מהאוניברסיטה העברית ומחזיק ברישיון רואה חשבון מוסמך.
 
מגדל מקפת מנהלת כ-82 מיליארד שקל עבור כ–1.1 מיליון לקוחות בקרנות פנסיה, קרנות השתלמות וקופות גמל וגובה דמי גמולים שנתיים בהיקף של כ–9 מיליארד שקל. קרן הפנסיה הותיקה יוזמה קרן פנסיה לעצמאים בע"מ מנהלת כ–1.7 מיליארד שקל.
 
מנכ"ל הקבוצה דורון ספיר, שמכהן גם כיו"ר דירקטוריון מגדל מקפת, אמר: "אפי סנדרוב הוא איש מקצוע מנוסה, המשלב יכולת אנליטית, הבנה, חשיבה יוצאת דופן יחד עם ערכים ויכולת ביצוע מהמעלה הראשונה. מקפת תתמודד בשנים הקרובות עם אתגרי תחרות בשוק הפנסיה, ואני מאמין ביכולתו להביא לחיזוק משמעותי של מקפת בעולם המשתנה".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מינוי מנכל מקפת
  אלמוני 11/01/2019 12:53
  הגב לתגובה זו
  2 0
  מינוי מעולה
  סגור