עידן בן נאים ימונה לסמנכ"ל בכיר והיועץ המשפטי של פסגות

בן נאים אשר יתפוס את מקומה של לילך גבע הראל, החל את דרכו בבית ההשקעות לפני כ-9 שנים וכיהן בעבר כיועץ משפטי של מספר חברות בקבוצה
 |  (1)
ברק סורני, מנכ"ל פסגות, צילום: יח"צ
מנכ"ל בית ההשקעות פסגות, ברק סורני, הודיע היום כי עידן בן נאים ימונה לסמנכ"ל בכיר והיועץ המשפטי של בית ההשקעות, במקומה של לילך גבע הראל שהודיעה על סיום תפקידה לאור מינויה לתפקיד בחברה ציבורית. דולב בן זקן יחליף את בן נאים וימונה לסמנכ"ל רגולציה ואכיפה וכחבר הנהלה. המינויים צפויים להיכנס לתוקף בתחילת פברואר.
עידן בן נאים המכהן מאז שנת 2012 כחבר בהנהלת הקבוצה, יזם והוביל מהלכים רגולטורים משמעותיים עבור החברה, לצד שמירה והקפדה על עמידתה ברגולציה לה היא כפופה. בן נאים החל את דרכו בבית ההשקעות לפני כ-9 שנים וכיהן בעבר כיועץ משפטי של מספר חברות בקבוצה.
דולב בן זקן אשר מסיים את תפקידו כמנהל מערך הרגולציה והאכיפה בבית ההשקעות, הוביל בין היתר את יישומה של תכנית האכיפה הפנימית, פיתוח והטמעת מערכת "דרך ארץ" ויישום רגולציה בינלאומית. דולב החל את עבודתו בפסגות לפני כ-6 שנים כממונה אכיפה של פסגות ניירות ערך, וכיהן בעבר גם כממונה האכיפה של חברת הביטוח וכן שירת במחלקת התאגידים של רשות ניירות ערך.
מנכ"ל בית ההשקעות פסגות, ברק סורני: "אני גאה שפסגות מקדם למינויים הבכירים ביותר מנהלים שצמחו והתפתחו בבית ההשקעות. העובדים בפסגות הם הנכס העיקרי שלנו. אני בטוח שיחד, בעבודת צוות ובניהול בלתי מתפשר, תוך התבססות על המקצועיות ולהט העשייה שלנו, נמשיך להוביל את שוק ההון עבור לקוחותינו הרבים".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  דולב ועידן התותחים
  עובד פסגות 09/01/2019 17:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  גאה לעבודה בחברה שיש בה אנשים כמו דולב ועידן.
  סגור