פרוטרום: הושלמו התנאים המתלים המהותיים להשלמת המיזוג עם IFF

התקבלו כל האישורים הנדרשים מרשות ההגבלים העסקיים וכן אישור האסיפה הכללית של בעלי המניות - תהפוך לחברה פרטית בתחילת אוקטובר
 | 
אורי יהודאי, צילום: עדי לם
חברת הטעמים {פרוטרום} בניהולו של אורי יהודאי דיווחה הבוקר (א') כי התקבלו כל האישורים הנדרשים מרשות ההגבלים העסקיים וכן אישור האסיפה הכללית של בעלי המניות של פרוטרום לעסקת המיזוג עם חברת IFF עליה דיווחנו בחודש מאי (לכתבה המלאה).
לפיכך, בהתאם להסכם המיזוג ובכפוף לקבלת תעודת המיזוג מרשם החברות, הצדדים נערכים להשלמת המיזוג ביום 4 באוקטובר 2018. החברה צופה כי רשם החברות יתבקש למסור את התעודה המעידה על ביצוע המיזוג עד למועד האמור או במועד סמוך לו.
מועד קבלת תעודת המיזוג מרשם החברות יהווה את המועד הקובע, מועד ההשלמה וכן מועד הפסקת המסחר במניות החברה בבורסה לניירות ערך בתל אביב, אשר בעקבותיו תעביר IFF את תמורת המיזוג לבעלי המניות.
עם השלמת המיזוג, החברה תהפוך לחברה פרטית בבעלות מלאה של IFF וסמוך לאחר מכן מניותיה של פרוטרום תמחקנה מהמסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב. בהתאם למועד ההשלמה של המיזוג, מניות החברה הרשומות למסחר ברשימה הראשית של הבורסה לניירות ערך של לונדון באמצעות GDRs ימחקו אף הן.
החברה מבקשת להדגיש כי בשלב זה, לפני התממשות כל התנאים המתלים בעסקת המיזוג או ויתור על התקיימותם, אין ודאות שהמיזוג יאושר או יתממש בתנאים הקבועים בהסכם המיזוג. כמו כן, אין ודאות על המועד המדויק של קבלת תעודת המיזוג, ובהתאם, על המועד המדויק של מועד ההשלמה, שכן מועדים אלו אינם בהכרח בשליטת החברות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה