סודהסטרים מבקשת לאשר למנכ"ל בונוס של עד 34 מיליון דולר

במסגרת אישור עסקת המיזוג, יתבקשו בעלי המניות לאשר לשאר עובדי החברה בונוסים בהיקף של עד כ-43 מיליון דולר לצורך "שימור ומוטיבציה"
 | 
רמון לגוארטה ודניאל בירנבאום במפעל סודהסטרים, צילום: אלירן אביטל
חברת המשקאות {סודהסטרים} הודיעה היום (ה') לפנות בוקר על זימון אסיפה כללית של בעלי המניות לצורך הצבעה על אישור עסקת המיזוג עם חברת פפסיקו עליה דיווחנו בחודש שעבר.
במסגרת האסיפה הכללית אשר תתקיים ביום שלישי, ה-9 באוקטובר 2018, יתבקשו בעלי המניות של סודהסטרים, אשר החזיקו מניות בסוף יום המסחר שהתקיים ב-4 בספטמבר, לאשר את עסקת המיזוג המשולש ההופכי (כפי שהערכנו בעבר), לפיה תמוזג סודהסטרים עם חברה בת של פפסיקו, אשר תשלם תמורת מניות סודהסטרים כ-3.2 מיליארד דולר, המשקפים מחיר של 144 דולר למניה (המחיר גבוה בכ-1% ביחס לשער המניה הנוכחי). לצורך אישור עסקת המיזוג, אלא אם יפסוק בית המשפט אחרת, כל שנדרש זה שלא תהיה התנגדות של 25% מבעלי המניות (או יותר) לעסקה.
שימור ומוטיבציה לעובדים
בנוסף, יתבקשו בעלי המניות לאשר הענקה למנכ"ל החברה, דניאל בירנבאום של תגמול במזומן תלוי זמן, בהיקף של 4 מיליון דולר ותגמול מבוסס מניות, תלוי זמן בהיקף של 10 מיליון דולר על פני תקופה של 3 שנים וכן תגמול מבוסס מניות תלוי ביצועים בהיקף של עד 20 מיליון דולר על פני 3 שנים.
לנושאי משרה נוספים בחברה (מלבד המנכ"ל), מתבקשים בעלי המניות לאשר תגמול במזומן תלוי זמן בהיקף של כ-1.9 מיליון דולר, ותגמול מבוסס מניות תלוי זמן בהיקף של כ-3.6 מיליון דולר על פני תקופה של 3 שנים. בנסוף לתגמול מבוסס מניות תלוי ביצועים בהיקף של כ-1.8 מיליון דולר.
לשאר עובדי החברה, יתבקשו בעלי המניות לאשר תגמול של כ-23.5 מיליון דולר במזומן ומניות, בנוסף לתשלום מזומן של כ-5,000 דולר לכל עובד עם ותק של שנה לפחות שלא השתתף בתכניות התגמול מבוסס המניות ובהיקף כולל של כ-12.5 מיליון דולר.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה