אליום חתמה על מזכר הבנות בהיקף 70 מיליון שקל עם חברה גלובאלית

החברה מצפה לתמורה כספית של עשרות מיליוני שקלים בתקופת ההפצה בגין מכירת מערכת WIRION בשוק האמריקאי
 | 
אסף אלפרוביץ מנכל אליום מדיקל, צילום: יחצ
גרדיה, חברה בת (100%) של אליום מדיקל -1.62% אליום מדיקל 85.2 -1.62% אליום מדיקל בסיס:86.6 פתיחה:88.5 גבוה:88.5 נמוך:85.1 תמורה:26,432 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , חתמה על מזכר הבנות לעסקה אסטרטגית עם חברה בינלאומית בתחום המכשור הרפואי. מדובר על הסכם הפצה, וכן אופציה לרכוש את גרדיה.
הסכום המצטבר של התשלום הראשוני והתמורה הצפויה ממימוש אופציית הרכישה הינו כ-70 מיליון שקל. החברה הגלובאלית תפיץ את מערכת ה-WIRION באופן בלעדי בשוק האמריקאי לתקופה של 3 שנים, במהלכה תינתן לחברה הגלובאלית אופציה לרכישת כלל הנכסים של גרדיה.
בנוסף, החברה מצפה לתמורה כספית של עשרות מיליוני שקלים בתקופת ההפצה בגין מכירת מערכת WIRION בשוק האמריקאי. יצוין, כי בתקופה הקודמת למימוש האופציה, אליום שומרת לעצמה את זכויות ההפצה בכל השווקים מחוץ לארה"ב, הן באמצעות שותפים קיימים והן באמצעות שותפים חדשים.
גרדיה מפתחת ומשווקת מערכת ייחודית מוגנת פטנט מסוג פילטר המגנה מפני תסחיפים הנוצרים במהלך צנתורים, קיבלה אישור רחב וייחודי מה-FDA לשיווק המערכת לצנתור בעורקי הרגליים. אישור זה מצטרף לאישור באוסטרליה ובניו זילנד, אישור ה- FDA לשימוש במערכת בעורקי התרדמה, ולאישור שקיבלה גרדיה מהרשויות באירופה ובישראל לשימוש במערכת בצנתורים בכל כלי הדם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה