בנק אגוד הודיע כי שבי שמר תהיה מנכ"ל הבנק לאחר עזיבת ישראל טראו

בנק אגוד הודיעה היום על מינוייה של שבי שמר לתפקיד מנכ"ל לאחר שישראל טראו הודיע על עזיבה כשעסקת המיזוג עם מזרחי טפחות לא אושרה על ידי רשות ההגבלים
 | 
בנק אגוד, צילום: אלכסנדר כץ
בנק אגוד +0.77% אגוד 1,572 +0.77% אגוד בסיס:1,560 פתיחה:1,587 גבוה:1,587 נמוך:1,560 תמורה:89,048 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיע על מינויה של שבי  שמר לתפקיד מנכ"ל הבנק. שמר תחליף את ישראל טראו שכיהן בתפקיד מאז 2013. שמר מכהנת כיום כראש אגף קמעונאות, נכסי לקוחות וייעוץ וכמ"מ ראש אגף עסקים בבנק.
המנכ"ל היוצא הודיע על סיום תפקידו בתאריך 19.6.18 לאחר  ביטול המיזוג עם בנק מזרחי טפחות. נזכיר כי מיזוג אגוד עם מזרחי טפחות בוטל לאחר שרשות ההגבלים העסקיים התנגדה למהלך בטענה כי המערכת הבנקאית בישראל היא מערכת ריכוזית עם בעיות תחרותיות רבות, וזאת לאחר שבנק ישראל כבר אישר את המיזוג.
בהודעת רשות ההגבלים העסקיים נכתב: "העלמות בנק אגוד עלולה לפגוע בתחרות המועטה ממילא על לקוחות פרטיים במערכת הבנקאית. מזה עשרות שנים לא קם אף בנק חדש במדינת ישראל, ומספר הבנקים רק הלך והצטמצם. כיום נותרו בישראל שש קבוצות בנקאיות שמספקות ללקוחות פרטיים שירותי עובר ושב ושירותים בנקאיים נלווים. בנק אגוד הוא הבנק הקטן היחיד מבין שש הקבוצות האמורות. בדיקת הרשות העלתה שהתמריצים של בנק איגוד והפעולות התחרותיות שלו שונים מאלו של חמש הקבוצות הבנקאיות האחרות".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה