מגוריט: הקצאה של 70 מיליון שקל בפרמיה של 26% על מחיר השוק

בנוסף, מדווחת החברה על עסקת החלף בהיקף של 70 מיליון שקל עם בנק ישראלי; החברה השכירה 80% מהדירות תוך חודשיים
 | 
פרויקט מגוריט בגבעת שמואל, צילום: יח"צ
קרן ההשקעות במקרקעין למגורים (REIT) מגוריט +0.23% מגוריט 86.9 +0.23% מגוריט בסיס:86.7 פתיחה:86.7 גבוה:88 נמוך:86.7 תמורה:27,298 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחה היום (ה') על הקצאה פרטית של מניות בתמורה כוללת של 70 מיליון שקל בפרמיה של כ-26% על מחיר השוק. בנוסף, מדווחת החברה על עסקת החלף (Equity Swap) עם אחד הבנקים בישראל בהיקף של 70 מיליון שקל לפי מחיר זהה.
בהתאם לדיווח החברה, מגוריט תקצה מניות ל-6 משקיעים בתמורה כוללת של 70 מיליון שקל, לפי מחיר של 100 אגורות למניה - פרמיה של כ-26% על שער הבסיס של המניה הבוקר.
עסקת ההחלף עם הבנק 
במקביל, התקשרה מגוריט עם אחד הבנקים בישראל בהסכם בהיקף של 70 מיליון שקל, לפי מחיר זהה של 100 אגורות למניה בעסקת החלף (Equity Swap) אשר תימשך לשנתיים ותחילתה ביום 30 ביוני 2018, במסגרתה הבנק יתקזז מול החברה בגין ההפרשים במחיר המתואם של המניות המוצעות, כאשר החברה מצידה מתחייבת לשלם לבנק ריבית של פריים + 1% מדי רבעון, עבור שווי המניות הכלולות בעסקה (70 מיליון שקל).
הקיזוז בגין ההפרשים במחיר המתואם של המניות המוצעות יבוצע באופן בו, במידה ותחול עלייה במחיר המניה ישלם הבנק לחברה תוספת ובמידה ותחול ירידה במחיר המניה, תקצה החברה מניות נוספות המשקפות את ההפרש לעומת המחיר המקורי (100 אגורות).
כבטוחה בגין העסקה, תפקיד החברה בפיקדון בבנק ביום ביצוע העסקה כ-28 מיליון שקל במזומן, אשר ישמשו את הבנק במידה והחברה לא תקצה מניות נוספות, במקרה של ירידת מחיר המניה כאמור.
החברה השכירה 80% מהדירות תוך חודשיים
אמש דיווחה מגוריט כי בתוך כחודשיים מאז החלה החברה להשכיר את הדירות שבבעלותה בפרויקטים בגבעת שמואל ומידטאון, חתמה החברה על 91 חוזי שכירות של דירות בפרויקטים של החברה בגבעת שמואל, מידטאון ורמת גן המהוות כ-80% מסך הדירות שבבעלות החברה בפרויקטים אלו או שנרכשו על ידה בפרויקטים.
למעט בפרויקט מידטאון שבו הסכמי השכירות הינם הסכמי שכירות בפיקוח, בתנאים שסוכמו מול עיריית תל-אביב, ביתר הפרויקטים הדירות מושכרות, על פי רוב, לתקופה של 60 חודשים ובדמי שכירות הצמודים למדד המחירים לצרכן, אשר מתעדכנים מדי שנה ואשר ידועים מראש לשוכרים.
כמו כן לשוכרים בפרויקטים הנ"ל קיימת זכות להודיע, לאחר תקופת שכירות מינימלית של 12 חודשים, על רצונם להפסיק את השכירות בהודעה מראש לחברה ובנוסף מוענקת לשוכרים זכות ראשונים להאריך את תקופת השכירות לתקופה של 60 חודשים נוספים, באותם תנאים למעט ביחס לדמי השכירות, אשר ייקבעו בהתאם לתנאי השוק, על פי החלטת החברה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה