אינטרנט זהב מתנגדת למינוי דירקטורים מטעם הבנקים

בבקשה שהוגשה היום לבית המשפט החברה מבקשת המשך יציבות ניהולית על מנת להתמודד עם האתגרים העומדים לפניה
 |  (1)
דורון תורג'מן, צילום: יח"צ
אינטרנט זהב הגישה היום לבית המשפט בקשה להצטרף כצד למנהלים המיוחדים בתיק הפירוק של יורוקום. אינטרנט זהב בניהולו של דורון תורג'מן מתנגדת למינוי 5דירקטורים מטעם הבנקים לדירקטוריון אינטרנט זהב, ולבקשה שהגישו אתמול הבנקים. 
ההתנגדות של אינטרנט זהב -4.36% אינטרנט זהב 307 -4.36% אינטרנט זהב בסיס:321 פתיחה:339.9 גבוה:347.4 נמוך:305.4 תמורה:2,871,897 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: נובעת בין היתר משיקולים של נראות וממשל תאגידי. החברה סבורה כי הגדלת הדירקטוריון ל-9 חברים בחברה כה קטנה עלולה להפוך את הדירקטוריון מרוב בלתי תלוי, כמו היום, לרוב של נציגי הבנקים ולזה אינטרנט זהב מתנגדת. 
דירקטוריון החברה מורכב כעת מ-4 דירקטורים חיצוניים בלתי תלויים ורק שני נציגים מיורקום. בבקשה שהוגשה לבית המשפט נכתב כי בימים אלו הדירקטוריון של החברה מצוי בפני אתגרים משמעותיים ומנהלים מספר פרויקטים משמעותיים, תהליכים הדורשים יציבות והמשכיות ניהולית. 
מוקדם יותר השבוע אינטרנט זהב השלימה גיוס של כ-100 מיליון שקל במסגרת ההנפקה שיצאה לפי מחיר של 11.25 שקל למניה. אותה הנפקה עמדה בספק ברקע להתנגדות המנהלים המיוחדים לדילול בעלי המניות, מהלך שנמנע על רקע ההצעה שקיבלה החברה לרכישת חלקה בביקום. נראה כי עיכוב ההנפקה שכמעט הוריד אותה מהשולחן, בסופו של תהליך רק תמך בהצלחתה שכן מאז הבקשה שהגישו המנהלים המיוחדים לעיכובה בשבוע, החברה קיבלה את ההצעה לרכישת חלקה מיורוקום מחברה ששמה לא נחשף, אך ערכה של אינטרט זהב קפץ בכ-40% במהלך 3 ימי המסחר האחרונים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אינטרנט היתה זהב עד שהבנקים הרסו את העיסקה
  שימי 13/06/2018 14:48
  הגב לתגובה זו
  0 1
  אינטרנט זהב ירדה 70 אחוז בתוך חודשיים
  סגור